Aygaz Katkıyı Kaldırdı Diyorlar Dorumu?

Computerci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize selamlar Aygaz Katkıyı Kaldırdı Diyorlar Doğrumu? bu konu hakkında kesin bilgisi olan varmı? BRC kitimi takan servis Aygaz kullan diyor başka bir BRC servisi aman ha sakın diyor Katkılı LPG çelişkisi beni sinir etmeye başladı...

hasanbilgili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyi bilgiyi opet-aygaz istasyonlarından öğrenebilirsiniz,
evet aygaz katkılı gazdır, içerisinde bulunan extra maddeler her ne ise ilk etapta km bazında kazanç sağlıyor, ama sonrasında enjeksiyonlu arabalarda aşırı kurumlama yaparak çeşitli sorunlar açıyor en son mecburen yolda kalma ihtimalim üzerine aygaz aldım aracım belli bir süre sonra frenlemelerde stop etti, ertesi gün de sabah çalışmadı ustalık oldum yani
dikkatinize

Computerci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gün BRC Merkez servisine gittim yeni versiyon yükletmek için servis diyorki Aygaz ismini değiştirmedi ama LPG deki katkıyı kaldırdı...

Computerci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyi bilgiyi opet-aygaz istasyonlarından öğrenebilirsiniz,
evet aygaz katkılı gazdır, içerisinde bulunan extra maddeler her ne ise ilk etapta km bazında kazanç sağlıyor, ama sonrasında enjeksiyonlu arabalarda aşırı kurumlama yaparak çeşitli sorunlar açıyor en son mecburen yolda kalma ihtimalim üzerine aygaz aldım aracım belli bir süre sonra frenlemelerde stop etti, ertesi gün de sabah çalışmadı ustalık oldum yani
dikkatinize

benim arabamda Aygaz çok kullandım ama hiç bir sorunla karşılaşmadım ayrıca BRC Merkez servisi kesinlikle Aygaz tavsiye ediyor...