Aydinda opcom cihazi olan aÇİl yardim edermİsİnİz ?

dursunhkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar aydında oturuyorum bugun cc yi ve debriyaj müşürünü sıkıntısız bağladım ama hangi servise gittiysem tech 2 ile TIS onayı alamadıklarını tıs cihazı bizde olmadğını söyledi bi kaçıda tıs cihazım bozuk dedi ilgilenmedi. bana aydında bu işi yapabilecek biri lazım. yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim ilgilenirseniz sevinirim.

dursunhkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun baska bi servise goturdum motordan aciyoruz ama baska yerdeki menüye giremiyoz birakacaksin arabayi kontrol edecez dediler isi uzun dedilee ama tuslara basinca tech2 de gorunuyor bastigin bi turlu yapamadi kimse yaa yokmu yardim edecek biri

satir5203

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aydında yaşıyorum. beyin arızası problemi yaşadım. sanayide aracın anızsını anlayamadılar. aracın orijinal makineye bağlanması gerekiyormuş, servise gitmek zorunda kaldım. servis hallettim. ancak bende hala motor ısınmadan aracın 1. vitesten 2. vitese geçmemesi problemi yaşıyorun. size en iyi surtaş yada 2. sanayide en sonda boş araziye bakan bi Opelci var o yardımcı olur.

dursunhkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aydında yaşıyorum. beyin arızası problemi yaşadım. sanayide aracın anızsını anlayamadılar. aracın orijinal makineye bağlanması gerekiyormuş, servise gitmek zorunda kaldım. servis hallettim. ancak bende hala motor ısınmadan aracın 1. vitesten 2. vitese geçmemesi problemi yaşıyorun. size en iyi surtaş yada 2. sanayide en sonda boş araziye bakan bi Opelci var o yardımcı olur.

kardeşim surtaş a gittim cuma günü adama dedim kaç para verecez pazartesi gel aramızda hallederiz dedi yani parayı cebe indirecekti tamam eyvallah 20 30 tl veririz diye tahmin ettim pazartesi gittim açtı herşeyi halletti 100tl dedi sonra. dedim cuma günü böyle böyle dedin bana o ozamandı dedi. sonra kapat motordan cc yi 100 lira sana verirsem gece yatamam dedim kapattırdım cc yi :) sonra dün teknik opele gittim o hallediverdi 30 tl ye baya uğraştı ama tesisatta bi kablo geçirmiyormuş. şuanlık problemim kalmadı. benim asıl tamircim nur opel. işçilik sağlam tavsiye ederim.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bılmeyen ustalara denk gelmıssınız opcom veya tech2 den cc yı aktıf etmek 3 dk lık iş

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi