AYDIN dan selamlar

emrahEGE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: AYDIN dan selamlar

OGOKTAS link' Alıntı:
Evet GTC gercekten çok dikkat çekici, birazda performansla kullanınca 15lt leri bulabilir. Birde tabi yıllık enaz 300tl mtv farkı var. İnşallah gönlüne göre bir araç bulabilirsin.
evet.. vazgectim zaten..aramamada gerek.. kalmadı.. sanmıyorum astra kadar begenebılcegımi.. bıde artık bırazda oynasalar ustunde... astra eco devam allah nasıp ederse martta gelır..

emrahEGE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bu arada GTC'yi otomatik mi düşünüyorsunuz düz vites mi? Diz vites olursa 10 litreyi zor geçer ama otomatik olursa 10 litrenin altını zor görür. (:)
sanırım vazgectim.. gtc den.. satıs fıyatı degılde.. yakıt dusuduren beni.. calısmadıgım cogu zaman kullanıyorum arabayı.. benzin üzer biraz ole geliyor.. tabi.. düz alırım vitesi.. thnxx

emrahEGE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
Allah bağışlasın adaşım benimde aklımdan gecmedi degil gtc ama aile oldugumuz icin eşim istememişti sonra yengeden fırcayı yeme de bilirsin bir yola tatile falan giderken bayanların eşyası hic bitmez sanki ebedi uzun bir yola gidiyorlar gibi evde ne bulurlarsa dolduruyorlar bavula onun icin sıkıntı yaşamada hayırlısı olur  inşallah
çok haklısın... saol yorumların için.... thnxx