Avrupa Birliği...

Avrupa birliğine girmek mi girmemek mi...

• Avrupa birliğine girmeliyiz.

Oy: 25 42.4%
  • Avrupa birliğine girmemeliyiz.

Oy: 34 57.6%

• Kullanılan toplam oy
    59

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
girmemeliyiz çünkü sürekli benliğimizi yitirmemizi istiyorlar.murat abinin yazdığı efe hikayesine döner sonumuz...
(bunu eski bir AB yandaşı olarak söylüyorum gerçekleri gördüm AB de bir dalga yok...)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır girmesine girelimde, nasıl cıkıcaz ben onu düşünüyorum:):)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben girmeliyiz diyorum...Ama yozlaşmadan..Örf ,adet,gelenek ve göreneklerimizden şaşmadan..Ekonomik olarak güçlenebileceksek ülkenin en hücra köşesinde yaşayan vatandaşlarımızında insanca yaşayabileceği bir ortam yaratılabilecekse girmeliyiz diyorum...

adamlar bizi Türkiye Cumhuriyeti olarak TEK PARÇA alamayacaklarırnı zaten dile getiriyorlar.seni en son üyemiz olarak alacagız, sende nufusun oranında Avrupa Birliği Parlementosuna temsilci göndereceksin.En kalabalık nufüs bizde (Turkiye) olduğu için bir anda parlementoda cogunluk tek başımıza biz olacagız...sizce bizi alırlarmı,siz buna inanabiliyormusunuz? bu bir rüyadan öteye gitmez bence.
eger sırf bu birliğe girmek için, değişeceksek, yozlaşacaksak, BÖLÜNECEKSEK, benim cevabım kesinlikle HAYIR

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük patronlarımız en kısa zamanda mercedes e bineyimde nasıl olursa olsun yarışması yapmasa argeye ürün kalitesine ayırsa o mercedese vereceği paranın bir kısmını. sonra biz tüketiciler yurt dışına akıtmasak paramızı argeye yatıran yerli üreticiden alsak. Paramız kendi ülkemizde dönse.
Gerek varmı avrupa birliğine.
bunun yanında ya benim avrupadaki arkadaşlarım yalancı yada gerçekler ne yunanlılar ne italyanlar memnun değil avrupa birliğinden alım güçleri yok.

onlardaki kural ve yaptırımları avrupa birliğine girmedende yapabiliriz bence.

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orası öyle Corsa_n..İsviç'reye yalvarıyorlar adamlar istemiyorlar avrupa birliğine girmeyi..Senin dediğin ekonomik ortamı yaratmak için bi 200 sene lazım :):)

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orası öyle Corsa_n..İsviç'reye yalvarıyorlar adamlar istemiyorlar avrupa birliğine girmeyi..Senin dediğin ekonomik ortamı yaratmak için bi 200 sene lazım :):)

emin ol bu genc nüfus ve potansiyel varken çalışan insanlara olması gerektiği imkan ve standartlar sağlanırsa patronlar işçisine hırsız gözüyle bakmaz ise hep bana gerisi yalan demez ise 20 seneden fazla sürmez avrupa birliğide alsa bile 20 seneden önce almaz zaten.

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
avrupa biz istemiyorki girelim bulgaristan bile üye uyanalım arkadaşlar böl ve yönet sistemini getirmek istiyorlar ayrıca mali durumları da çok iyi diilyakında batacaklar biz kendimiz ayakta duralım biz asıl litresi 3 ytl olan benzini konusalim :mad:

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nefret Avrupa Birliğine kArşı

Yaşasın Türk Birliği !

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ab ye girmeliyiz ama gelenklerimizle onurumuzla şerefimizle girmeliyiz.ağırlığımızı ayaklar altında çiğnetmeden, binbir rica yerine adam akıllı diplomatik ilişkilerle girmeliyiz.diğer türlü biz onlara değil onlar bize girmiş olur....

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abii en azından araç fiyatları ucuzlarrr:)daha ii arabalara daha ucuza binerizz!:)