AUTO KING - ANKARA Hakkında Yorumlarınız ???

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba;

Ankara şaşmazda AUYO KING var burada ne gibi işlemler yaptırabilirim bazıları tamponları ücretsiz boyuyo diyor bazıları gözüne batan yerleri güzelce yapıyor çamurluktaki göçükleri falan ücretsiz yapıyor diyorlar... aranızda burayı kullanan varmıdır ? Yorumlarınız ?

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba;

Ankara şaşmazda AUYO KING var burada ne gibi işlemler yaptırabilirim bazıları tamponları ücretsiz boyuyo diyor bazıları gözüne batan yerleri güzelce yapıyor çamurluktaki göçükleri falan ücretsiz yapıyor diyorlar... aranızda burayı kullanan varmıdır ? Yorumlarınız ?

Ben izmirdeki autoking den memnunum. 3 yıldır her sene bedavaya tamponları boyatıyorum. Kasko her yıl hediye ediyor...

arif06-eski

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toplam 2 yılda aracımı 3 defa Autoking' e götürdüm. 3 işlemde de 3 defa üst üste arka tampon köşeleri boyandı. Orjinalinden ayırt etmek çok zor, renk %100 uyumlu ve 2 yıla rağmen ne çatlama, ne solma hiçbirşey olmadı. Ben kaportacıyım diyen bile rengi bukadar tutturamaz. Birde kolaya kaçıp değişecek derler ama adamlar son teknoloji makinelerle, plastik eritme ve lehim tabancalarıyla, renk kodları çözmede dünyada en iyisi oldular. Ben gidecek olan, ufak tefek sorunu olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Dediğim gibi 2 yılda toplam 3 defa gittim, sorunsuz ve kusursuz..

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toplam 2 yılda aracımı 3 defa Autoking' e götürdüm. 3 işlemde de 3 defa üst üste arka tampon köşeleri boyandı. Orjinalinden ayırt etmek çok zor, renk %100 uyumlu ve 2 yıla rağmen ne çatlama, ne solma hiçbirşey olmadı. Ben kaportacıyım diyen bile rengi bukadar tutturamaz. Birde kolaya kaçıp değişecek derler ama adamlar son teknoloji makinelerle, plastik eritme ve lehim tabancalarıyla, renk kodları çözmede dünyada en iyisi oldular. Ben gidecek olan, ufak tefek sorunu olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Dediğim gibi 2 yılda toplam 3 defa gittim, sorunsuz ve kusursuz..

bende bugunlerde gidicem ama kaskolu oldugu halde ücret alınıyo diyenler var mini onarım paketi nedir ne değildir bilmiyorum extra ücren ödeyenler oluyormus.... benim aracımda birkaç tane göçük var otoparkta kapı vurugundan dolayı.... birde sağ tarafta ince bir göçük var bilmiyorum bir gideyim konusayım ne diyecekler extra ücret çıkartacaklarmı teşekkürler.

phdserkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen yıl kaput göçüğü için kullandım. Değişik ebat ve özellikteki hasarları farklı min onarım kapsamlarına alıyorlar. Mesela göçük düzeltme ve boya hasarlı göçük düzeltme aynı sayıda hakkınızı götürmüyor. Bildiğim kadarıyla 5 hakkınız var ve hepsi başka çeşit hasarlar için geçerli. Sadece kaput göçüğü+boya için 4 hakkımı kullandılar. 1 hakkımı boyasız göçük düzeltme (vakum) işi için kullandım.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'daki 2 adet AUTOKING yerine artık tek bir tane AUTOKING oldu. Batıkent'e taşında, İstanbul yolu Bilgi Hastanesi arkasına.
Ben mini onarım kullandım. Hiç bir şekilde ücret ödemedim. Tamponda hafif bir girinti vardı onu mini onarımla düzelttirdim. Çok memnun kaldım. Ayrıca akın zamanda şu tamponun köşelerindeki hafif çizik yerleri de ve taş izlerini de yaptırmaya gideceğim.
Fakat özellikle tavsiyemdir. Yaptırmaya karar verince ve gidince yetkili arkadaş tamponun fotosunu çekecektir. Buraları güzel şekilde çektirin. Zira benim başıma geldi. Sis farımın birini takmamışlardı. Söyledim, yok nasıl olur falan dediler ama fotolarda kabak gibi çıkınca taktılar.
Aynı konuyu dün ben açacaktım, tampondaki veya diğer yerlerdeki hafif boya kusurlarında nasıllar diye.Benden önce davranmışsınız :)

Son düzenleme:

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç bir halt yapmıyor Ankara'dakiler...Ben beğenmiyorum işlerini...

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sol çamurluktaki çizik için gitmiştim yapmışlardı ama saga sola çok boya tozu bulaşmış temizleyene kadar canım çıktı arabadan parçayı sökmeden üzerinde boyuyolar bileydim vermezdim