Atmosferik Canavar Tigran

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
tkgrt.jpg

tkgn3.jpg
tkgg1.jpg

4 yıllık emekle bir araba bu kadar olabiliyor 4 yılda hiçmi sıkılmadın derseniz cevabım şu olurdu
Önce bir tigra görürsün,
Arabayı hayal edersin,
Ailene dil dökersin,
Zar zor ikna edersin,
İlgi çekersin,
ZOR VAZGEÇERSİN! :D
tkhb3.jpg

Son düzenleme:

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Forumda Tigra araçların yokluğunu çekiyorduk güzel oldu bu :D Benim aracın da 3-4 yıl içinde emek harcanıp baya düzenlenmesi gerekiyor boyasına kadar. Henüz 2 aylık olduğundan parça parça önce yürüyen aksamlardan itibaren düzenlemeye başladım yavaştan, arabanın yarısı sıfır araba gibi şu an :D

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız bin doğukan. tigran güzelmiş, jantların rengi ayrıca hoş. bu arada jant/lastik ebatı ne acaba?

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah temiz araç kazasız belasız :) motorda ekstra bişeyler varmı acaba :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar hemen merak ettiklerinizi cevaplayayım :D Aracımda 16'' jant var ayrıca ( 195/45/R16 Petlas Velox Sport Performans Lastikler var) Birazda türk malı kullanmak lazım hep ital hep ital olmuyor :) Ama lastiklerden çok ama çok memnunum araba yol resmen yapışıyor. Ayrıca arabamın motorunda hiçbir şey yok aracım çok stock bir arabam orjinal olarak 136.000 km olduğu için bu güne kadar ihtiyaç duymadım orjinal haliyle bile antalya yollarında ne honda civicler ne peugeot 206 gti lar yedik :D

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar hemen merak ettiklerinizi cevaplayayım :D Aracımda 16'' jant var ayrıca ( 195/45/R16 Petlas Velox Sport Performans Lastikler var) Birazda türk malı kullanmak lazım hep ital hep ital olmuyor :) Ama lastiklerden çok ama çok memnunum araba yol resmen yapışıyor. Ayrıca arabamın motorunda hiçbir şey yok aracım çok stock bir arabam orjinal olarak 136.000 km olduğu için bu güne kadar ihtiyaç duymadım orjinal haliyle bile antalya yollarında ne honda civicler ne peugeot 206 gti lar yedik :D

45 yanaklar türkiye yollarına nasıl dayanıyor :D benim jantlar 15 inç ama yanaklar da 60'lık, 55'e inmeye bile korkuyorum :D. 16'lık janta en kalın ne kadar takabiliyorsun? bi de 195 taban yakıt tüketimini arttırmıyor mu? (185/60/R15 dunlop kullanıyorum ben)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Jantlar büyük olunca haliyle biraz yakıt tüketimi artıyor ama benim daha önceki lastiklerim Maxxis Victra Ma-Z1 di tayland malıydı onuda 4 yıl önce sıfır almıştım ama lastiklerim yanaklardan aşınmadı ortadan dişlerinin içinden çatlama oldu. Bende bu sefer petlas aldım daha alalı zaten 2 hafta oldu ama gerçekten çok sağlam lastikler tavsiye ederim kesinlikle emin olabilirsin yanaklarda sıkıntı olmuyor
tkt2n.jpg

Son düzenleme:

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullanın çok hoş bir araç içinde ekstra yokmu hiç

GT-I9300 cihazımdan gönderildi now Free

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah cok güzel bir araç . aksesuar olarak cok dolu olmasa da orjinallik noktasında gayet başarılı.