Atikere Attığım mail ve cevabı

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
Not: Lütfen şu marka daha iyi tartışmasına girmeyelim.

lütfen yazılanları dikkatli okumadan yorum yapmayalım arkadaşlar...
karar verilmiş, araştırma atiker ile ilgili SADECE...
bence de daha iyi markalar var ama gerek var mı?
bende atikeri 7 aydır falan hiç sorunsuz, en küçük bir problem yaşamadan kullanıyorum, tekil kullanıcılar kriter olamaz...

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu ile ilgili diyecegiim şu; bende süper kit falan yok. ama sorun da yok. 4 sene oldu sanırım. zaten vereceği bir arıza olursa 2 sene içinde kesin verir. o da garantiden değişir.

ben de taktırmadan önce sizin gibi şüpheliydim hep. ama hiç gerek yok. k@dir nickli arkadaş ile bağlantıya geçin gidin göre göre taktırın. kadir her türlü ilgilenir.

ama şunu ileteyim atikerin regülatörü de dandik enjektörleri de. o ayrı .

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu atiker diye söylemiyorum malesef bunun bütün firmalar yapıyorlar..

lütfen yazılanları dikkatli okumadan yorum yapmayalım arkadaşlar...

sizde tam okumuyorsunuz galiba. karşılaştırmada yapan yok, dikkatli okumadan yorum yapan var o da sizsiniz...

hayır anlmadığım bu markadan bi çıkarınız falan mı var. her konuda aynı şeyi yapıyorsunuz malum lpg firması hakkında.

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
sizde tam okumuyorsunuz galiba. karşılaştırmada yapan yok, dikkatli okumadan yorum yapan var o da sizsiniz...

hayır anlmadığım bu markadan bi çıkarınız falan mı var. her konuda aynı şeyi yapıyorsunuz malum lpg firması hakkında.
sen neden alındın ki? senden alıntı yapmadım, adın geçmedi???
benim markadan ne çıkarım olabilir sence? saçma bir soru olmuş. genel yaklaşım bu ama forumda, ben kullanıyorum memnunum dediğinde herhangi biri, başka birisi çıkıp muhakkak bi çıkarın mı var tarzı ilkokul muhabbetlerine giriyor... neden atiker den memnun olmamdan rahatsız oluyorsun sen onu bi açıklar mısın? yada yukarıda adını yazdığın biçok arabanda kullandığın markaya ortaksında onun reklamını mı yapıyorsun? komik olma ya... :):) hiç bir sebep yokken adın geçmeden üstüne alınıp atlama lafıma...

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
inanırmısınız bir zavolinin fitayını sormadım birde ustası ile görüşmedim yarın onda bakayım.
Bu arada bir mail daha gönderdim.

Sent: Friday, March 19, 2010 10:26 AM
To: Huseyin SONKUR
Subject: Re: atiker lpg cevap

Hüseyin bey ilginizden dolayı teşekkür ederim. 28 Mart gibi LPG dönüşüm yapacağım peki son bir soru olarak 990TL'lik kampanyanızdan daha farklı bir fiyatmı olacak bu süper kit?

Sayın murat bey

Fiyat değişiktir.

Saygılarımızla.

resmen kendimi kandırılmış hissetmeye başladım neden derseniz 990TL'lik olandan taktırsam araçımla uyumsuzluk oluşacak.

Zavoliyede bakayım bir

Garfield

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2004 vectra kullanıcısıyım zavoli taktırdım 6 7 ay önce kesinlikle zavoli derim çok memnunum hiç bir sorun yok ve bağlattığım yerin işçiliği çokk güzeldi arabamda gazla ilgili tek bir parça gözükmüyor ne motor kısmında ne başka yerde

yuxell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben atiker taktırdım 900 cash e. Araba deli gibi su eksiltiyor başka problem yok gibi 3-4 ay falan oldu.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bugün Atiker bayiine uğradım. Usta ile konuşmaya nedir ne değildir. Konuşayım öğreneyim dedim. Durumu anlattım nette cok olumsuz şeyler duydum ama aydındaki 2 opel kullanıcısı arkadaşım sizden memnun dedim motoru açtılar. Aracımın Twinport olduğunu ilk aylarda kalkışlarda stop edebileceğini söylediler bende gaz daha fazla yükleniriz dedim. Sonrada vitesi boşa attığımda da stop etme görülebileceğini söylediler.

Bende buna bir çözümünüz vardır. Bir kaç ay içinde hallederiz dimi dedğimde usta. Abi uğraşırız yazılımları değiştiririz olmassa garanti kapsamında beyni değiştiririz dedi Bu saniyede bende bir güven oluştu. Atiker'e daha sıcak bakmaya başladım.
Arkdan makina mühendisi geldi sorun nedir dedi. Bende ustanın söylediklerini ilettim. Adam bana bak dostum sende mühendissin bende mühendisim. Bunun kesin olacak diye bir şeysi yok (Elini sağa sola sallayarak gayet labuali bir şekilde) Bellllllkiiiiii olurrr. Belllllllki olmaaaaaaaaaz, gibi tabir kullandığı an benim için ATİKER bitti!

Bir mühendisten daha mantıklı ve güzel açıklama beklerdim şahsen bunlar imza mühendisi olduğuna karar verdim ve 1.400 TL'sına BRC ile anlaştım 25.03.2010 09:00de montajı yapacak.

Bu bir kesin müşteri nasıl elden kaçırılır örneğidir.
Hayırlı uğurlu olsun artık.