Atiker Grand Hakkında

m_ym

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2016 model 1.6 115Hp 2000km olan aracıma Atikerin yeni ürünü Grand modelini taktirmayı düşünüyorum. Bir çok kişinin landerenzo, brc ya da farklı markaları tercih ettiğini biliyorum. 
Bu ürünün enjektörlerinin hızlı ve romano olduğu belirtiliyor. Yağlamalı sistem isteğe bağlı olarak takılabiliyor fakat hem bunda hem diğer markalarda takılsa bile subap probleminin olmayacağı anlamına gelmiyor ve kimsede buna garanti vermiyor. Belki sadece biraz daha km erteleyebilir. Ancak her ürünün belli bir yıl/km motor garantisi var.
Atiker fiyat olarak diğer ürünlerin neredeyse yarı fiyatına. Fakat markaya karşı bazı arkadaşların ön yargısı var. Her markayı elinde bulunduran ve montajını yapan bir çok ustada iyi montaj ve hassas ayarla genelde problem yaşamadıklarını belirtiyor.

Sizlere danışmak istediğim atiker grand ya da bir önceki atiker gold ürününü kullanan ve pişman olan var mı? Ya da iyi ki bu ürünü tercih etmişim deyip memnun olan arkadaşların düşüncelerini merak ediyorum. (Biraz uzun bir yazı oldu. Affola...)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Atiker Grand Hakkında

26 bin km dir brc takili cok memnunum iş ustada bitiyor atiker çok nadir takiliyor bu yuzden kullanici fazla olmadigindan cevap bulmak çok zor bütçe el veriyorsa brc landi taktirin derim kullanis tarzi onemli devir cevirmezseniz cok uzun km ler boyunca sorun yasamazsiniz ornek olarak brc de 100.000 i gecenler var