Atiker Filtre Bakım Uyarısı Buzzer Susturmak ?

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar

Aracımda atiker marka lpg kiti var,5 tl bile maliyeti olmayan filtreye 30-50 arası değişim ücreti isteniyor,sitemize de sponsor olan LPGYEDEKPARÇA ya 10gün önce sipariş geçtiğim filtreyi eğer gönderebilirlerse ! filtreyi kendim değiştireceğim yapılan işlem çok basit eli yatkın olan herkes yapabilir diye düşünüyorum zaten senelerdir her değişimde dikkatlice izliyordum

Neyse gelelim konumuza,en sonki filtre değişimimde dikkatimi çekti,aracı kesinlikle pc ye bağlamadan öten buzzerı sıfırladı filtreyi değiştiren şahış

Yaptığı şeyi tam olarak göremedim fakat çalışan araca bindi ve gaz verdi araca 5 6bin rpm civarlarında sonra araçtan indi ve tamam senin işin diyince işin püf noktası sanırım LPG tuşuna basılı filan tuttu da sıfırlandı buzzer başka bişey yapmadı çünkü,biraz uzun bir yazı oldu fakat kusura bakmayın =)

Filtreyi değiştirdikden sonra bu öten buzzerı tam olarak nasıl susturulduğunu bilen var mı ?

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 lira filtre 20 lirada gaz ayarı yapıyolar toplamda 40 lira alıyolar bi filtre değişimi için. değişimi çok kolay kavanoz kapağı açar gibi açıyosun yenisini takıyosun ve aynı şekilde giriş çıkış hortumunu takıyorsun. ama benımde anlamadığım filtre değiştikten sonra neden gaz ayarı yapılıyor? ayarı yaparken baktım adam hiç bir tusa dokunmadı baktı baktı tamam dedi ekranda yuklenen birşey de görmedim.

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değişimi yapmaya yapacaktım da filtreyi göndermediler bir de sponsor olacaklar göya,sipariş verdim 3 4 kere mesaj attım üstüne dahada sormuyorum zaten,gaz ayarı adı altında sırf pc ye bağlanıyor diye öyle bir para isteniyor,eğer ki araçta sıkıntı yoksa bir şikayetin yoksa gaz ayarı diye fazladan para ödemeye gerek yok,ben pc ye bağlattırmıyorum aynı şeyi burdada yapıyorlar sadece filtreyi değiştirin diyorum 25 TL alıyorlar en azından en sonkinde fiyat buydu 5 6 ay önce

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayar falan gerekmiyor filtre temiz ise.Ben lovato filtresini değiştirdim 20 000 kmde.Usta 10000 de bir değişmesi lazım dedi.Filtreyi çıkardık tertemizdi.Şimdi dökme gaz fazla kalmadığı için temiz çıkıyor genellikle dedi.Filtre temiz çıkınca ayara da gerek yok dedi.O şekilde devam ediyorum hiç sorun çıkmadı.30000 km devam etsem yine idare edecekmiş filtre.

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben o gazcılardan neler çektim en son kabloyu aldım kendi istedigimi kendim yapıyorum hiç degilse anlıyorum az çok çogu usta diye geçinenler gibi saf saf ekrana bakıp bu tamam demiyorum

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Sponsor hakkındaki mağduriyetinizi, şikayet etmek isterseniz konu açabilirsiniz, ona göre aksiyon alırız.

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sponsor hakkındaki mağduriyetinizi, şikayet etmek isterseniz konu açabilirsiniz, ona göre aksiyon alırız.

15 Liralık ürün için orada burada yazmak istemedim,lakin böyle bir satış şeklide olmaz site kurmuşlar sahip çıkmıyorlar,şubatın 4ünde sipariş vermişim düşünün sipariş sayfasında hala beklemede görünüyor,eminim sanayide de filtre satan yerlerde bu fiyatlara bulunuyordur sanayiye gitmiyorum diye internetten almak istedik ama olmadı