Atatürk Havalimanında Filmli Cam İle Girilmeye !

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilerek buraya açtım konuyu ki ankaralı arkadaşların dikaktini çeksin.

Efendim 3 gün önce bizim birleşmiş milletli kuzeni uğurlamaya gittim havalimanına ve arabayı direk yola park ettim ve işim kısa sürede biter diye ne 4 lü yaktım ne de başka birşey.(resmen kaşınmışım)

İçerideki check-in işlerinin uzamasıyla bende içerde kaldım ve dönüşte 55 ytl lik park cezasını silecekte gördüm. Bu ne diye sormadan polis arabayı çektirmeye kalktı filmler camlı diye yok ora yok bura ordan gir buradan çık demekden polis bey kendisinin zarar verme olayı olmadığı için benim ön sol ve arka sol camlarımdaki filmi gayet güzel şekilde söktürdü. Bana ilettiği serzeniş şöyle idi ama

" ben bile kendi arabama takamıyorum sen nasıl böyle gezersin. ne taşıyorsun acaba arkada koltukta."

yani bu yüzden kıllar sanırım filme.. neyse uzatmıyım. Olur limana geçerseniz bu polis amcalara dikkat. En iysi vale gençelr hem indirimli hemde iyi bir hizmet işte.

sırf lan lan chatin burada ceza yemişti, diye aklınıza gelmesi için yazdım. Aman dikkat...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kader abi bazen yol sorarken bazen benzilikten benzin alırken her zaman olabiliyo ama sen harbiden kaşınmışın :D

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah..

tabi bunu milletin bilgisi olsun diye yazdım yani bunları yaparsanız bu olacak aklınızda olsun diye :D ceza pek bisy degiştirmedi yoksa panoma astım 3 tane bekliyor hepside park :D

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. bunları öğrendiğimiz iyi oldu bende arada gidiyorum havaalanına ben otoparka koyuyordum genelde ama pahalı diye söleniyordum artık sölenmem :D

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilerek buraya açtım konuyu ki ankaralı arkadaşların dikaktini çeksin.

Efendim 3 gün önce bizim birleşmiş milletli kuzeni uğurlamaya gittim havalimanına ve arabayı direk yola park ettim ve işim kısa sürede biter diye ne 4 lü yaktım ne de başka birşey.(resmen kaşınmışım)

İçerideki check-in işlerinin uzamasıyla bende içerde kaldım ve dönüşte 55 ytl lik park cezasını silecekte gördüm. Bu ne diye sormadan polis arabayı çektirmeye kalktı filmler camlı diye yok ora yok bura ordan gir buradan çık demekden polis bey kendisinin zarar verme olayı olmadığı için benim ön sol ve arka sol camlarımdaki filmi gayet güzel şekilde söktürdü. Bana ilettiği serzeniş şöyle idi ama

" ben bile kendi arabama takamıyorum sen nasıl böyle gezersin. ne taşıyorsun acaba arkada koltukta."

yani bu yüzden kıllar sanırım filme.. neyse uzatmıyım. Olur limana geçerseniz bu polis amcalara dikkat. En iysi vale gençelr hem indirimli hemde iyi bir hizmet işte.

sırf lan lan chatin burada ceza yemişti, diye aklınıza gelmesi için yazdım. Aman dikkat...

yaw ankaralılara seslenmişsin atatürk havalimanı yazmıssın esenboğa olmasın? eğer öleyse benim de var esenboğa vukuatım :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Olur böyle şeyler. Ceza yemeyen şoför silahsız askere benzer.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw ankaralılara seslenmişsin atatürk havalimanı yazmıssın esenboğa olmasın? eğer öleyse benim de var esenboğa vukuatım :D

eheh tabiki esenboğa olacaktı.. ne atatürk ü..(3.55 a.m da bu kadar oluyor demekki) ya ben o vukuat a tanık olmak istemiyorum.. vale ye veririm mis gibi .. bonus card ı olanlarada yüzde 50 indirimli sanırım 5 kaat hicbirşey.. 10 katını odemektense.

bu arada bu hafta ici radyoda leventle program yapabiliriz .. yurtların orda falan olursa goruşuruz.

hayatın sesini aç ! :)