Asus Zenfone 6 bulamıyorum !

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
600 tl'ye gidip iphone 5 alacağım. birazda ios lazım .sıkıldım androidden :)
temiz ikinci el iphone 5 alın derim...

200 daha koyun zen 6 alın büyük derseniz nisan gibi zen 2 çıkıcak 5.5 inç 4gb ram falan on numara :)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam almazdım ;) yakın zmanda 1100 liraya kasası değişmiş 16gb olanını verdik. 600 liraya iphone 4 bile zor alıyorsun temizse.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
ben migrosta çalışıyorum ankamallde gecen gün geldi aldım şuan yok sanırım ama yarın size dönüş yapayım sorup

Ses çıkmadı. :)

Telefonu çok araştırdım. Almaya kesin karar verdim. 10 gün sonra kredi kartının hesap dönümüyle birlikte alacağım. Fakat hiçbir mağazada yok. Vatan, Bimeks, Teknosa'da var görünüyor.

İnternetten alışveriş yapmaktan korkmuyorum fakat gelen telefon daha önceden açılmamış olsun istiyorum. Kutuyu açmış olurlarsa iade konusunda sıkıntı çıkarır mı bu firmalar?

HB neredeyse her şartta kabul ediyor. En son elektrikli süpürge aldım. Baktım, daha önceden bir yere göndermişler ama makinede sıkıntı olmadığı için iade işlemi yapmadım. Fakat telefon farklı bir olay. Açık gelen kutuyu olduğu gibi geri gönderebilir miyim? Ya da açık gelme ihtimali nedir?

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ses çıkmadı. :)

Telefonu çok araştırdım. Almaya kesin karar verdim. 10 gün sonra kredi kartının hesap dönümüyle birlikte alacağım. Fakat hiçbir mağazada yok. Vatan, Bimeks, Teknosa'da var görünüyor.

İnternetten alışveriş yapmaktan korkmuyorum fakat gelen telefon daha önceden açılmamış olsun istiyorum. Kutuyu açmış olurlarsa iade konusunda sıkıntı çıkarır mı bu firmalar?

HB neredeyse her şartta kabul ediyor. En son elektrikli süpürge aldım. Baktım, daha önceden bir yere göndermişler ama makinede sıkıntı olmadığı için iade işlemi yapmadım. Fakat telefon farklı bir olay. Açık gelen kutuyu olduğu gibi geri gönderebilir miyim? Ya da açık gelme ihtimali nedir?

4-5 sene önce hepsiburada dan aldığım telefonun içinden sim kart çıkmıştı :) Tabi hemen geri gönderdim.. Bugüne kadar hb da da hiç sıkıntı yaşamadım. Ama vatan bilgisayar dan mağazaya gidip bir yazıcı almıştık geçen sene. Yazıcı kartusunda problem vardı ilk calistirmada içine mürekkep akıttı.geri vermek için gittik. Servise gonderecez dediler. Daha yarım saat önce aldık ne servisi değiştirin diye ısrar edince zorla da olsa kabul ettiler. Bir kutu daha indirdi yukarıdan. Abi test edeyim öyle vereyim dedi. Tamam dedim. Gitti arkada bir odaya. Bende çaktırmadan arkasından gittim. Kapının arasından izliyorum. Bir baktım kutudan çıkan yazıcının kartuslari da dolu. Yazıcı bitmeyen kartuş diye satılan, kutudan kartuslari boş olarak çıkıp evde kendin doldurup kullanacağın türden birşeydi. Yani kartuslari dolu olması bize vereceği ikinci yazıcıyı da önceden birinden iade aldığı anlamına geliyor. Napiyorusun sen birader diye bağırarak odaya girdim. İade yazıcı mı vereceksin bize dedim. Yok biz bunları deneyip koyuyoruz raflara diye cevap verdi :) Suçunu bildiğinden hemen kıvırmaya başladı. Buradan çıkın yasak buraya girmek diye gevelerken yazicinida senide yasağınida diye ben dizeleri dizmeye başlamıştım bile. Bağırma seslerine müdür geldi de sıfır yazicimizi alıp çıktık. Birdaha vatandan çöp almam. İadeleri tekrardan paketleyip raflara koyuyorlar demekki.
Vatanı önermem ama teknosa da hepsiburada gibi ürünleri çok itiraz etmeden kabul eden bir firma. Ye teknosa yada hepsiburada dan alın. Kargo teslimatı sırasında biraz beklemesini söyleyip kutuyu açıp telefonun kutusunu kargocu yanında kontrol ederek teslim alın. Kutularda satinaldiginiz firmanın etiketi varsa o kutu açılmıştır. Telefonun kendi firmasının etiketi varsa açılmamış demektir.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
HB'de sıkıntı yaşanmıyor. Fakat HB'de telefon yok. :)

Kargocular da kendilerine göre yolunu bulmuşlar. Yanlarında açıp ürünü incelemeye izin vermiyorlar. Yalnızca kutunun dışında kendilerinden kaynaklanan bir sorun varsa o zaman tutanak tutuyorlar. Yani hem dış kutuda hem de iç kutuda sorun olmalı ki kargocu tutanak tutsun. Oysa bu olay biraz farklı. Telefon kargoda düzgün taşınmış fakat daha önce birine gönderilmiş olabilir. Sıkıntı burada.

Aslında biraz da bizim milletimizden kaynaklanıyor. Eleman alıyor ürünü. 1 hafta kullanıyor, sonra iade... Ürünü iade edeceğini bilerek alan o kadar art niyetli insan var ki... Bir de iade süresi 14 güne çıkınca işler iyice zıvanadan çıktı.

Neyse hayırlısı bakalım. Zaten biraz daha zamanım var. Belli mi olur, mağazalara geliverir. :)