Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi

bbirkank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

Bende astra sport almayı düşünüyorum, ama hep biraz daha fiyatı düşecek haberleri geldikçe erteleyip bir üst modelini alırım diyorum, bu gidişle benim arabayı almam aralığı bulur heralde...

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

bbirkank link' Alıntı:
Bende astra sport almayı düşünüyorum, ama hep biraz daha fiyatı düşecek haberleri geldikçe erteleyip bir üst modelini alırım diyorum, bu gidişle benim arabayı almam aralığı bulur heralde...

Hayirlisi olsun ..

alioglua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün arkas otomotive uğradım ve dizelin test sürüşünü yaptım,

ilk olarak 3 yıldır hayalini kurduğum aracı sürmenin heyecanıyla ne yapacağımı şaşırmış vaziyette koltuğa oturdum ve çok kısa süren bir sürüşün ardından aynı şaşkınlıkla tekrar indim araçtan.

tek hatırladığım o çekmiyor gitmiyor dedikleri olayları umursamamam oldu. benim aracım classic 3 benzinli ama ondan daha iyi kalkıp yol aldığını kesinlikle söyleyebilirim.

gerçekten cosmo mu sport mu diye kararsız kalıyor insan, sport olursa stil paketli olur bi de navigasyonlu olursa cosmo fiyatına çok yaklaşır, ama cosmo da da afl var, hepsini düşünürsem de bu sefer fiyat uçuyor, gerçekten iyi ölçüp biçmek lazım, bu üç opsiyon da benim çok hoşuma giden opsiyonlar ama ya cosmo alıp ikisinden ya da sport olup birinden vazgeçmem lazım.

fiyat olarak da sadece cosmonun fiyatını aldım, benle ilgilenen kişi navigasyonlu olarak 58500 dedi, navigasyonsuz da 1800 düşün dedi, yani 56700 oluyor,
daha sonra diğer bir satış temsilcisi telefonda konuşurken en son navigasyonsuz 56300 yaparım dedi,

sizce ne yapmalıyım? ve fiyatlar nasıl?

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

alioglua link' Alıntı:
Bugün arkas otomotive uğradım ve dizelin test sürüşünü yaptım,

ilk olarak 3 yıldır hayalini kurduğum aracı sürmenin heyecanıyla ne yapacağımı şaşırmış vaziyette koltuğa oturdum ve çok kısa süren bir sürüşün ardından aynı şaşkınlıkla tekrar indim araçtan.

tek hatırladığım o çekmiyor gitmiyor dedikleri olayları umursamamam oldu. benim aracım classic 3 benzinli ama ondan daha iyi kalkıp yol aldığını kesinlikle söyleyebilirim.

gerçekten cosmo mu sport mu diye kararsız kalıyor insan, sport olursa stil paketli olur bi de navigasyonlu olursa cosmo fiyatına çok yaklaşır, ama cosmo da da afl var, hepsini düşünürsem de bu sefer fiyat uçuyor, gerçekten iyi ölçüp biçmek lazım, bu üç opsiyon da benim çok hoşuma giden opsiyonlar ama ya cosmo alıp ikisinden ya da sport olup birinden vazgeçmem lazım.

fiyat olarak da sadece cosmonun fiyatını aldım, benle ilgilenen kişi navigasyonlu olarak 58500 dedi, navigasyonsuz da 1800 düşün dedi, yani 56700 oluyor,
daha sonra diğer bir satış temsilcisi telefonda konuşurken en son navigasyonsuz 56300 yaparım dedi,

sizce ne yapmalıyım? ve fiyatlar nasıl?

Dediğiniz gibi iyi araştırmak gerekiyor .. bütün Opel bayilere sorun isterseniz ..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şahsi fıkrım alabılıyorsanız cosmo alın
cunku ılerde cosmodakı aksesuarları ıstıyeceksınız bu seferde astarı yuzunu gecıcek
bırde sponsorlarımızdan fıyat almanızı onerırım

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

BÜLENT link' Alıntı:
cunku ılerde cosmodakı aksesuarları ıstıyeceksınız bu seferde astarı yuzunu gecıcek

Katılıyorum keşke AFL olsaydı aracımda :(

alioglua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:

sponsorlardan araç alan ve diğer bayilere göre artılarını kazanan oldu mu acaba hiç?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alioglua link' Alıntı:
sponsorlardan araç alan ve diğer bayilere göre artılarını kazanan oldu mu acaba hiç?
Detayını bılmıyorum araç alın demedım
fıyat almanızı onerdım belki daha uygun fıyat verırler karar sızın

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün gittim Hyundai i30 düz vites dizelin deneme sürüşünü yaptım. Allah var güzel araba yapmışlar. Ön panel, panoramik cam tavan, start stop + Donanımlarına vs diyecek yok ancak Astradan şaşmadım. Ne de olsa Astra aşkı başka : )

O yüzden gidip 1.4 140 hp manuel sport astramın siparişini verdim. + geri görüş kameralı, dvd vs oynatan Navigasyon eklettim. Kaporamı yatırdım. Karter korumayı hedıye verdiler.

Renk konusu en kararsız oldugum konuydu dogrusu. Her ne kadar bakımı vs zor olsa da siyahta karar kıldım. Bakalım bekliyoruz..

diyadin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun ne zaman teslim dediler size acaba birde fiyat ve hangi bayi olduğunu yazarsanız sevinirim