Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi
C

cma

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

Herkese merhaba arkadaşlar .  11 Mart Pazar günü  beyaz 1.3 dizel sport modeli opel astramın siparişini verdim . aracın gelmesi 15-20 gün sürer dediler fakat ben biraz tezcanlı olduğum için dün gidip yetkili bayanla konuştum . ellerinde still paketli olanından vardı ve bende hemen 1800 lira fazladan verip onu aldım . şimdi bekliyorum , kız pazartesi plaka işlemleri başlar dedi ama yine de gecikecek gibi bir his var içimde .

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

yenı aldıgı astrasını bekleyen arkadaslar allah yardımcınız olsun beklemekte ayrı bı heyecandı  ama zor ha bugun ha yarın greatt herkeseın bır an once astrasına kavusması dılegıyle neyse sız bekleye durun bız bıne duralım şaka şaka  :D :D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cma link' Alıntı:
Herkese merhaba arkadaşlar .  11 Mart Pazar günü  beyaz 1.3 dizel sport modeli opel astramın siparişini verdim . aracın gelmesi 15-20 gün sürer dediler fakat ben biraz tezcanlı olduğum için dün gidip yetkili bayanla konuştum . ellerinde still paketli olanından vardı ve bende hemen 1800 lira fazladan verip onu aldım . şimdi bekliyorum , kız pazartesi plaka işlemleri başlar dedi ama yine de gecikecek gibi bir his var içimde .
hangi bayiii

C

cma

Bilgi Girilmemiş

istanbul , erdemirler .

C

cma

Bilgi Girilmemiş

plaka işlemleri uzun sürer mi acaba .

C

cma

Bilgi Girilmemiş

umarım hızlılardır . yoksa çatlayabilirim her an  :)