Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

aynen bende 4 ay once 2012 cıkmadan kapora verdım 1 mılyar...ha gemıde ha lımanda falan fılanderken 4 ay gectı sonrada araba uretımden cıktı hala fıkrınız degısmedıyse gelecek yoksa ısteyen var dedıler bende oha dedım kac aydır beklıyorum

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
aynen bende 4 ay once 2012 cıkmadan kapora verdım 1 mılyar...ha gemıde ha lımanda falan fılanderken 4 ay gectı sonrada araba uretımden cıktı hala fıkrınız degısmedıyse gelecek yoksa ısteyen var dedıler bende oha dedım kac aydır beklıyorum

benden 5bin lira kapora istediler, benim gibi kapora veren duymadım daha. beni küçük görüp güvenmediler heralde :D

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlısı ile bende yarın plaka işlerini halledebilirsem teslim alacağım plaka çıkartıldıktan sonra geriye hangi işlemler kalıyor muameleciye kalsak bu haftada teslim edemez bu adamlar

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
hayırlısı ile bende yarın plaka işlerini halledebilirsem teslim alacağım plaka çıkartıldıktan sonra geriye hangi işlemler kalıyor muameleciye kalsak bu haftada teslim edemez bu adamlar
hangı bayii

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avrupa yakasında App plaka yaptırabileceğim yer ismi verecek olan varmı ne kadar sürede teslim ediyorlar ???

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Kim olabilir Gerçek tabiki adamlar hala trafige ewrakı gondermemişler yine ardım bastım kalayı artık alıştılar benden küskü yemeye dedim başlayacak sizin yapacagınız işe yarın geliyorum ben yaptıracağım arkadaş 2 saate işin biter dedi plaka işlerini halledecek hemen

ben bayrampaşadan çıkartacağım plakayı istediğim harf grubu ordaydı ben herşeyi ayarladım plakayı+plakayı çıkartacak olan memur arkadaşı malesef adamlar lütfedip benim vekaleti trafiğe bile göndermemişler kaldıki bana aracı yarın teslim edeceklerdi 31agryyy 31agryyy 31agryyy

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugun ordan gectım bayagı sıfır araba vardı kapının onune atmışlar muamelecının telefonunu al boyna ara sıkıştır ben emnıyet amırını soktum devreye plakayı ayarladı muamalecıyı aradım gıt su polısten kuyruk beklemden plakayı al hersey hazır dedım o halde bıle aksama bıtırdı ışı ertesı bun aldım arabayı sızın arac modelı neydı

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sızın arac modelı neydı
[/quote]

1.4 T cosmo As beyaz+navi600

Abi ben emniyet müd. herşeyi hallettimde adamlar belgeleri götüremediler pazartesinden bu yana

Gerçekten memnun kalmadım her söyledikleri sarkıyor özel sipariş aracımıda aralık ayında gelir demişlerdi onu getirtemediler ocak sonunda teslim edeceklerini söylediler bende sinirlenip vazgeçmiştim 6 ayda ww geliyor bea 31agryyy
neyse artık yarın ben kendim gidip yaptıracağım artık öglen sonuna hallederiim inşallah acaba bayrampaşaya yakın semtlerden App plaka bastırabileceğim yer bilen varmıdır

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende ordan aldım aynı dertlerı banada cektırdıler malesef..satış temsılcısı kım emremı +erenmi

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
bende ordan aldım aynı dertlerı banada cektırdıler malesef..satış temsılcısı kım emremı +erenmi
Eren bey den aldım
zaten onuun güzel hatırı için siparişi iptal ettirdikten sonra tekrar oradan aldım ama onun da yapacağı şeyler sınırlı malesef artık bundan sonrası iyi olur inşallah

bu arada siz ve mehmet de aracı oradan almıştınız sanırım kauçuk paspası kaça almıştınız acaba 100? daha öncede yazışmıştık nu konuda