astrama bakım yaptırdım pamuk oldu pamuk :D

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar aracı aldıgımdan beri hiç bişey yapmamıştım eski sahibinin bi nevi sözüne güvenip dediği km ye kadar gitmiştim adamın hakkını yemeyim yaptırmış ama yanlış yaptırmış adam. gittim ustamın yanına saat 8.5 da sabahtan çektim arabayı başladık bakmaya ilk önce balatalara bakıldı önlere çakma dandik bi balata takmış balata parçalanmış diske yarısı basıyomuş balatanın diski çizmiş,2. yanlışıda triger 1 sente atlamışlar dedi ustam 2 çentik karşılıklı durması lazım ama bak durmuyo gördün mü dedi.uzun lafın kısası balatalarımı triger vantilatör kayışı devirdaim pompası bujiler hava,yağ,polen,benzin filtresi bilyalar degişti,disklerde tornaya verildi,boğaz ı kelebegi güzelce benzinle temizledik.bastık marşa çiçek gibi olmuş araba sanki başka bi arabaya bindim sesi,çekişi herşeyi değişti ücretide:işçilik dahil 770 lira verdim ancak 2 adet gm olmayan malzeme var saydıklarımın içinde biri benzin filtresi bosch biri motor yağı mobil 10/40 opeli kardeşlerimle paylaşayım istedim :)

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Valla siz ona bakarsanız oda size bakar:)hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her şeyin bakımlısı güzeldir :D

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun arkadaşlar çok teşekkür ederim

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok iyi yapmışsın süleyman.güle güle kullan benimde 15.000 km kaldı , ben senin saydıklarının yanıda baskı balata ve bilya da değiştiricem.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayret kullanan eski sahibi nasıl fark etmemiş trigeri. Geçmiş olsun kazasız belasız kullanmalar dilerim başka dert vermesin rabbim