Astram yol tutmuyor lutfen yardim

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astram yol tutmuyor lutfen yardim

oasys76 link' Alıntı:
E5 tem gibi yollardaki virajlar olsa iyi hocam lakin evin yanindaki viraj acisi takriben 60 derece saga ve sola olmak uzere S seklinde :) semtte rekor elimde 75 km ile girdim o viraja yani kucuk bir semt oldugu icin o viraj
rekoru arac sahibi icin cok önemli bir fors :)

Yani bi dusunun adamin bmw 320 dizeli var masada kizlarla muhabbeti acilsa arabalarin senin aracin 0 - 100 u degildi o viraja kacla girdigini soruyorlar :) tabiki en krali oraya 64 km hizla girdi oda golf :) arkadaslar ben nasil 2 kisi ile oraya 75 le girdim bilemiyorum.astra iman gucu ile dondu galiba ama o an aşik oldum astrama.bana kazandirdigi forcun ve manitanin maddi hesabi yok yani :)
Virajin acisi yuksek oldugu icin en kral bmw mercedes yalpalamaya basliyor :) en son deneme passat cc ile yapildi 80 km ile :( su an arac bayide rot kollari ve ön takim degisiyor :) malum kaldirima cikinca dagaldi araba :)
Yok arkadas golf mu bmw mi yok baba ben önden cekisli viraj katili astra mi cok seviyorum :) lakin sicak havalarda ve gizli buzlanma olmadigi zman bunuda simdi ögrendim :)

Virajin intikami aci olmasinda....

anilx1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
Virajin intikami aci olmasinda....
her gun en az 2 kere giriyorum o viraja ise giderken ve donerken artik aracin reaksiyonunu virajin cizgisini ezberlemis durumdayim 70 km ile tek elle hic kasmadan donuyordum sicak havalarda

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oasys76 link' Alıntı:
Esp yi ben daha bayiden cikarken devreye sokmustum :) hemde bi 6.7 saniye surdu . Bos biraz asfalt bulun 40 km ile giderken gozunuzle bi nokta olusturun ve oraya gitmeyi hedefleyi  direksiyonu tam tur tek elle hizli bir sekilde cevirin arac cizgisini kaybedicektir vibrator mskinasi gibi titrer arac abs titresiminin yaklasik iki kati ses ile :) frene basmayin esp sizin yerinize 4 tekere bagimsiz fren sagliyor.gazi birakmayin zaten cani isteyince gazi devreye aliyor :) aracin burnunu cizgiden cikartip direksiyon ile tekrar cizgiye dondurmeye calisin cok keyifli ve guven duyucaginiz bir an.

Hiç bilerek denemedim öyle şeyler tehlikeli :) Ben net döneceğini bilmediğim yerdede risk alıp dönmem yol 3 şeritli olsun viraj önemli değil en kötü 3.şeride geçer araç ama tek şeritte veya her taraf bariyerken asla yapılmaz :) Ben genelde tc yi devreye sokuyorum :D

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oasys76 link' Alıntı:
her gun en az 2 kere giriyorum o viraja ise giderken ve donerken artik aracin reaksiyonunu virajin cizgisini ezberlemis durumdayim 70 km ile tek elle hic kasmadan donuyordum sicak havalarda
Kardeş viraj dönmek mesele değil mesele evine sağ salim dönmek öyle toplara girme sen ucunda senin hayatın var.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oasys76 link' Alıntı:
  ... bana kazandirdigi forcun ve manitanin maddi hesabi yok yani :)
...

sallierim link' Alıntı:
Kardeş viraj dönmek mesele değil mesele evine sağ salim dönmek öyle toplara girme sen ucunda senin hayatın var.

Yok aga Forc (ya da fors tam bilmiyorum) ve manita da varmış ucunda.  :D  :D  :D

se-r-da-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enerjine mukayet ol sen yinede.Allah korusun bu halinle manita yapma ihtimalin en iyi ihtimalle kırık bir uzvunla yapma ihtimalinden daha yüksek.. general_Shame_on_you

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:

+1  general_Applause general_Applause

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

konu biraz abartı !!

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Geçmiş olsun. Dikkat etmek gerekir. Arkadaşların da ifade ettiği gibi yol yapısı ve mevsim durumu fark ettirir.

Sent from my iPhone using Tapatalk