astram bazen nazlı...NEDENNN..!!??

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Arkadaşlar bende ilk aldığımda çok seri olmadığını gaza hemen tepki vermediğini hisetmiştim.Debriyaj baskı balata dedik 50.000 bakımı dır dedik hepsini yaptırdım bide üstüne carbon clear yaptırdım geçenlerde bide 4 tane sıfır lastik aldım(toyo cf1 195/60/15) ama inanın çok az bi fark oldu diyebilirim.Bence opeller genelde karakteristik olarak seri araba değiller.(genel olarak diyorum bazı modelleri hariçtir tabi) Belki bazıları kızacak ama babamın eskiden broadwayi vardı inanın çok daha seriydi.Ama yol tutuşu , konfor, güvenlik yanından bile geçemez o ayrı tabi.Bilmiyorum katılırmısınız?

OPS kullanmadan karar verme seri olup olmadigina ;)

şenol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arabada da aynı olaylar oluyor.Buji kaseti değişti,bujiler değişti,karbon temizliği yapıldı,egr valfi değişti performansta fazla birşey değişmedi.Motor soğukken daha iyi performans alıyorum.Diğer zamanlarda gaza basınca birkaç saniye tam performans alamıyorum sonra fırlıyor.Bence bu arabaların normali bu.

duman_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Katailitiğin tıkalı olabilir. Ama Astralar'da ve Vectra 1.6'larda bu sorun genel olarak var. Özellikle Vectra 1.6'da kasa ağır kalıyor.

yapiressami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.youtube.com/watch?v=msmh4K3LuUg videya baktığınızda arabanın 3. vitesde gittiğini görüceksiniz Opel'in benzinli modellerinin çoğunda bu durum mevcut 3 de uzarlar:D

sağolun arkadaşlar... bilgilerinizi paylaşmışınız...

ne yani megane astrayı geçtimi şimdi...astranın eksikleri vardır belki katalitik konvektör..buji başlığı...boğaz kelebeği...carbon clear.. video da 3. viteste güzel uzadığı doğru...