astra1,3 cdtı çalışma sorunu acill yardım

az_ti_layk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşalar en başta herkese slm lar yeni bir üyeyim aaracımlan alakalı bazı sorunlarım var :
sayın ustalar 1,3 dizel 2005 model opel astra aldım daha 1 aylı kfelan araç 73,000 km de esentına modeli aracı alırken aldığım şahız bana sabahları erken çalışması var dedi ısıtma bujılerinden kaynaklanıyor deyiştir felan neyse deyiştirdim sorun devam eti halende devam ediyor genel sorunu sabahları ilk çalıştırmalarda araba çalışmıyor bazen 2 kontakda bazen 6 kontakta alıyor ama cok zor bazende hiç zorlanmadan tek kontakta alıyor ilk kez opel kulanıyorum aceba hatamı etim diye düşünüyorum yetkili servise götürdüm şarz dınamosu felan dediler ama kesin konuşmadılarr sanayide gösterdim enjektör dedilerr pompa dedilerr allahım aklım tamamen karıştı bu neden aceba ilk çalışmadan sonra normal araç sadece ilk çalışması ne yapmalıyım acil yardım lütfenn yoksa satacamm

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marş motoru problemli 2004 ve 2005 model astra cdti'larda mevcut bir ara Opel bu şikayet ile gelenlerin marş motorunu ücretsiz değiştiriyordu. Hala değiştiriyormu bilmiyorum.

az_ti_layk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
as

bana bu üçretsiz deyiştirmenin tarihini öğrenebilirmisiniz aceba halen devam ediyor mu

az_ti_layk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşalr bu arada servise gitmyte karar verdim tabi şu marş motorunun deyişim tarihi halen sürüyormu acil bir cevap yazarsanız bekliyorum bu arada marş motoru fiyatı ne kadar aceba bilen varsa yazsın tşk
_______ yavuz kılıçaslan ---------

KADIOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arabanın da marş motoru değişti, burda önemli olan tarihten ziyade senin aracın motor numarası, bir servise gidip bu durumdan ve bazı astraların marş motorlarının ücretsiz değiştirildiğinden bahsedersen sana yardımcı olurlar.

az_ti_layk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşım katılıyorum az önce aradım yetkili servisini durumu anlatım irtibata gececeklerini söylediler bekliyorum şu andaaa muhtemelen yarın tşk

yavuz kılıçaslan