Astra triger sorunu ?

canpolat38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 Model Astra 1.6 aldım. Aracı galeriden aldım. Aracın sahibine ulaşamıyoruz. BEnim sorum aracımın trigeri değişmişmi değişmemişmi ? bunu çok merak ediyorum, arabam şuan 83.000 km.de. Aracı Kayseriden aldım ancak şuan k.maraşın ilçesindeyim. Maraştaki yetkili servis başka servislerce yapılan işi biz göremeyiz diyor. Kayserideki servistende bir yanıt alamadım, Kompe triger seti işçilik dahil 490 TL diyor servis. Nasıl yapmam uygun olur yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

cebrail

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum bende k.maraştayım aynı sorun benım basımdada 2008 astra aldım 86 bınde degısmısmı bılmıyorum ama ekonomı olrak rahatladgımda degısecegım..

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa canpolat maraşın hangi ilçesindensin.afşin mi?triger takımını kontrol ettir kayışın durumunu öncelikle.ama içine sinmezse değiştir derim.ben 2 hafta önce adanada deiştirdim.işçilik dahil 320tl.gm set devir daim skf marka takıldı.bu arada bende maraş ekinözünde çalışıyorum.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
83000 deki arabanın trigeri %90 değişmiştir. ancak kafam rahat etsin diyorsan değiştir. internette triger orjinal 130 TL. devir daim yan sanayi 5-60 civarında 50 TL de işcilik enfazla 240 TL'ye halledersin. serviste yaptırma bence

canpolat38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben andırın ilçesindeyim, buradaki ustalar renault 12 profösörü, o yüzden aracı yağı ve suyu haricinde el vurdurmuyorum, fırsatım olursa anlayan bir ustaya götüreceğim.

canpolat38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelden anlayan özel servisleri bulmak gerekli, yoksa bilmeyen birisine bu tür arabaları tamir amaçlı verdiğimizde başımız ağrıyabilir bence

ali44ulusoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence değiştir başına daha sonra daha büyük sorun açmasın

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu forumdan bir arkadaş mı demişti, "arabayı babamdan bile alsam ilk iş gider triggerini değiştiririm" diye. Bence de en güzeli hiç eski sahibine ulaşmak için uğraşma, git triggerini değiştir, gönül rahatlığıyla bin. 300-400 lira için risk almaya değmez.

Sercan Tankut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
al benede o kadar o kayış başa bela aracı yeni aldıysan aldığın araç sahibine bile güvenme direk değiştir