Astra silecek değişimi

mustafasadık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba 2006 Astra H aracım var

ön cam sileceklerini değiştirmek istiyorum, az önce sökmeye çalıştım lastiği kaydırıp çkartıyı dedim ama olmadı çıkmıyor tamamen kolmu değişiyor orasıda sökülecek birşeye benzemiyor anlatımı görsel eğitim varsa paylaşablrseniz sevirim. birde baniodan alacağım
hangi numara almalıyım uyması açısından.
teşkkrler

Bülent Yüksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba 2006 Astra H aracım var

ön cam sileceklerini değiştirmek istiyorum, az önce sökmeye çalıştım lastiği kaydırıp çkartıyı dedim ama olmadı çıkmıyor tamamen kolmu değişiyor orasıda sökülecek birşeye benzemiyor anlatımı görsel eğitim varsa paylaşablrseniz sevirim. birde baniodan alacağım
hangi numara almalıyım uyması açısından.
teşkkrler
cok basit aslinda ama tofaslarda ki gibi kaydirarak cikmaz video yada fotograf yüklemeye calisiyorum, sol taraf 55 cm sag taraf 45 cm olanindan alinacak , arka tarafa ben 35 cm olan taktim biraz daha genis silsin diye tercihen normalde sanirim 5cm daha kisa, satin alirken zaten silecegin arkasinda uyumlu oldugu araba modelleri yaziyor ona görede gerekli aparatlari veriliyor uymasi icin...bosch model tercih edilir kalite acisindan 20-22 lira arasi tanesi yapi marketlerde

Son düzenleme:

Bülent Yüksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardım edeyim Bülent kardeşim
http://www.vwcamper.de/content/tipps/content/wischer/index.php
bu arada aracın nasıl
kusura bakma sormadım ama resim yükleyemediğin mesajları sildim
sağolasın selim bey,

yükleyemedim resimleri sanırım önce bir platforma yükleyip ordan link vermek lazım, bu arada arabada hala bir sorun yok o gün öyle birşey yaptı neden anlamadım sonra birdaha olmadı eğer bir gelişme olursa yazarım mutlaka ilginiz için sağolun,size özelden voltaj değerlerini yazdım.Bu arada silecekteki lastikleri bu şekilde değiştiriyorum 7 euro 2 adet 80 cm lik hepsini değiştiriyorum çok ta güzel çalışıyor almam artık bosh yada diğer markalardan..6 ayda bir değişim tamamdır :)

mustafasadık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tekrar deneyeceğim, gördüğüm kadarı ile sileceklerin lastikleri değişiyor kendi değil. sökememiştim ama bidaha uğraşmak isitiyorum , yapamaz isem sanayiden satın alıp taktırrım