Astra Sfi vs Civic Vti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DJERHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.americanci.com
arabam stock kardeşim...ya benim anlamadığım konu ne alıp veremediğiniz var gsı larla onu çözmüş diilim...kalkışta geçer dedik ki öle oluo sebebi ise kasa avantajı amaaaa roollde stock bi vtı asla gsı sfı ı geçemez ben bunu bitik baskı balatmın zamanında bile denedim şimdi kim gelirse gelsin yine denerim...yani uzun lafın kısası elalemin işiyle odaya girmeyin;) kendinizden emin olun ortaya öyle laf atın;)

admin

Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.opelim.net
Arkadaşlar...

12- Forum içerisinde,her türlü illegal,trafik kurallarına aykırı tutumlar sergilemek; insan hayatını tehlikeye atan,yarış-kapışma adı altında başlık açmak,resim veya video yayınlamak yasaktır.

lütfen biraz daha dikkatli olalım...
Konu ile ilgili benzer hareketlerde, forum kurallarının gereği yapılacaktır...

BİLGİNİZE.

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DJERHAN' Alıntı:
arabam stock kardeşim...ya benim anlamadığım konu ne alıp veremediğiniz var gsı larla onu çözmüş diilim...kalkışta geçer dedik ki öle oluo sebebi ise kasa avantajı amaaaa roollde stock bi vtı asla gsı sfı ı geçemez ben bunu bitik baskı balatmın zamanında bile denedim şimdi kim gelirse gelsin yine denerim...yani uzun lafın kısası elalemin işiyle odaya girmeyin;) kendinizden emin olun ortaya öyle laf atın;)

önce sunu solıyım bende opelcıyım,hıc bı arabayla alıp veremdıgım yok arkadasım,sımdı burda ne sölesek boş,uzatmayalım...ama yakın olmus olsaydık bı gece rollınge cıkardık,dedıgım sımdı burda ıddaa etmek anlamsız..sunuda solıyım,cogu genc bunlara heves edıyo ve sonra perte baglıyolar,bılıncsız hız yapmak ölüm getirir,bunları konusmasak ıyı olur,yası ufak arkadaslarımızda vardır mutlaka,bunuda göz önünde bulunduralım ve konuyu kapatalım..KAZASIZ BELASIZ SURUSLER ARKADASLAR..

DJERHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.americanci.com
hepimize kazasız belasız...ya burası arkadaşlık sitesi böyle konular geçince insan ister istemez kızıyo yani..işallah böle konular bidaha yaşanmaz...dostluk kazansın:good:

PHaRUcK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.1907unifeb.org
Video mükemmEL yaaa...

o arada konusan arkadasımızda fena o BMW di dio koptum orada :D :D

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
şaka bir yana süperman olsan trafikte dikkat yazık olur daha geçenlerde senin gibi çok özgüvenli bi insan müsvettesi vtı yıyla 1 çocuk annesi kadını ezdi gazlıyordu oda ışıklarda bekleyen kadının üstüne çıktı 3 ay koma sonra ölüm.

zırt pırt heryerde gazlayanlardan deilim ben, . arabam kıymetlidir.:rolleyes: bole konusup anlaşıp onceden trafikin olmadı yerdeyiz biz. bekleriz.. BUARADA O VTECİN RESMİ BİR HABERİ NETTE FLN RESMI VS. kimin bilgi alırsam güsel olur.

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DJERHAN' Alıntı:
ist da olsaydım şimdiye kadar çoktan sesleri kesilmişti ama malesef izmirdeyim...:mad:

muahahaha :kop: :kop: iş güç olmasa senin için kalkıp izmire gelmiosam şerefsizim. :) ama işte iş güç bırakmaya gelmio.gelirsen buraya ,bi çayımı iç. haberdar et beni ok ?

DJERHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.americanci.com
ok...gelirm kardeşim ama sen kendine fazla güvenme olurmu...biz konu kapansın artık yeter dioz sen gazlıosun...yalnış bence biraz daha düşün imi öle cevap yaz;)

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Volkan, benim arabam boş, seninki de boş ise hadi...şu konu da kapansın!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...