Astra Sfi vs Civic Vti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
çok korktum ben bu Vtec lerden :kop: Bu iş videolarla çözülmez dedim en baştan,gelsinler deneyelim.. Eğer o standart 1.6 vtec,2.0 Vtec Type R la yürüyosa çok üzüldüm Type R sahibine.. Çoluk çocuk muhabbetinden iyice sıkıldım ya :mad: Varsa gelsin Vtec.. O değil sırf saçma sapan geyik muhabbetlerinden dolayı çok sevdiğim Vteclerden soğumaya başladım.. 160 hp imiş madem öyle niye yıllardır ben draglarda 1 tane bile Vtec in 106 veya Saxo nun önünde 1.geldiğini görmedim.. Dyno da çıkan rakamla yürümez o arabalar..

abi aynen senin gibi düşünüyorum 160 beygir 200 le kapışıyo 150 ye ne yapar demiş arkadaş ne yani vtec sihirbaz 40 beygir farkı kapatabiliyo ama sfı normal vatandaş 50 beygiri kapatamıyo öylemi arkadaş biraz vtec fanatiği olmuş abileri yüzünden sanırım...

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+58

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama araba geçerken elamanın tepkisi çok iyi yaaa...

chiefkadir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 40 araba bir araya geldik..Denk ve kalkış için hazır çok araba vardı,kadett turbo,calibraturbo,astra gsi'lar,yüklü vtecler,106 lar,206rc ler felan ..maalesef hava şartları yüzünden kalkış yapamadık ..ama yakında denicez geçeceğimi sanmıyorum ama yinede sonucu yazarım :)
(bu arada vtec drag şampiyonu aybek'in eski aracı,tabiki o haliyle durmuyo)

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chiefkadir' Alıntı:
Yaklaşık 40 araba bir araya geldik..Denk ve kalkış için hazır çok araba vardı,kadett turbo,calibraturbo,astra gsi'lar,yüklü vtecler,106 lar,206rc ler felan ..maalesef hava şartları yüzünden kalkış yapamadık ..ama yakında denicez geçeceğimi sanmıyorum ama yinede sonucu yazarım :)
(bu arada vtec drag şampiyonu aybek'in eski aracı,tabiki o haliyle durmuyo)

o Kadett Turbo ile bi kalkmak lazım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...