Astra Sfi vs Civic Vti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:
sfi alır gebertir 0-100 cali 7.5 sn
vtec 160 beygir tork düşük 0-100 8.4 sn millet mahoninin dediği gibi opeli bilmiyolar.max fabrika hızı vtec civic 205km
sfi 217km yani opel ruls

honda 6000 devire gelecek te bagırta bagırta motoru açılacakta öööööfffff bunlar reklam kokan hareketler mayk
Yanlışın var. 0-50 km/s : 3.2 sn Çap/Strok: 81x77.4 mm 0-100 km/s : 7.6 sn.Yanlış hatırlamıyorsam vti yaklasık 150 kg daha hafif. uzunda sfi alır.Kısa da zor gibi. pek kolay gebermez yani:D

yıldırım4

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aracıma guvenıyorumm:) v-tec in roling de hiç şansı yok ama dragda gerçekten çok guzel yol tutuyor...ama ben gsi kullanıcı olarak soluyorum uzun yoldada kısa yoldada her turlu yerım v-tec iii:)

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:Dhiç kasmayın boşuna denenmişi var :D :D astra nın sahibi sitemizin üyelerinden dj erhan abimiz. ona bende aynı soruyu bu sitede başka bir başlıkta sorduğumda aynen şu cevabı verdi: "fark yoktu kardeşim ozmanlar benim arabanın baskı balatası bitikti ki o haline rağmen erolla ii uzadık ki benim arabada 3 kişi olmasına rağmen öümüzde porche yi kovaladık:)malesef adam çok kızdı yetişemedik :("

kopyala yapıştır yaptım buraya:D ama drag da vti affetmez hiç bir zaman:D roll de düşündürür, belki kafa kafaya ama bence burda %90 başarı vti ın olur:good:

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MaX' Alıntı:
Yanlışın var. 0-50 km/s : 3.2 sn Çap/Strok: 81x77.4 mm 0-100 km/s : 7.6 sn.Yanlış hatırlamıyorsam vti yaklasık 150 kg daha hafif. uzunda sfi alır.Kısa da zor gibi. pek kolay gebermez yani:D

patron ben valla onu bunu anlamam,babamın ortağında var 97 beyazı o porsche jantlı gibi olandan. gaz taktırdı yakıştan dolayı ve gazda da sfi dan fazla yakıyo ayarlara ragmen kabullenelim honda o kadar da az yakan bi makina değil. bi de abi onno ustada okudum geçenlerde vtec 0-100 ün 8.4 sn oldugunu. hatta adamın biri denediğini hatta başaramadığını durumun neden kaynaklanabilecegini soruyodu. ya ben şunu soyleyim. o hondanın klima sisteminden gayrı hiçbişeyi sfi dan iyi değil sesi konforu yani ne bileyim.10 yılda o vtece 1 kez bile gaz doldurulmamıştır yani

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:
patron ben valla onu bunu anlamam,babamın ortağında var 97 beyazı o porsche jantlı gibi olandan. gaz taktırdı yakıştan dolayı ve gazda da sfi dan fazla yakıyo ayarlara ragmen kabullenelim honda o kadar da az yakan bi makina değil. bi de abi onno ustada okudum geçenlerde vtec 0-100 ün 8.4 sn oldugunu. hatta adamın biri denediğini hatta başaramadığını durumun neden kaynaklanabilecegini soruyodu. ya ben şunu soyleyim. o hondanın klima sisteminden gayrı hiçbişeyi sfi dan iyi değil sesi konforu yani ne bileyim.10 yılda o vtece 1 kez bile gaz doldurulmamıştır yani
Hocam VTI az yakar diye bişey elbette diyemeyiz.Ama performanslı bi araç olarak abartı bi rakam da değil yaktığı.Tüketiminden şikayet eden de duydum memnun olanda. Biraz da kullanım şartlarına bağlı. Bence vti'nin gsi dan farkı 1.6 motoru. Motorun da hakkını yememek lazım:D

chiefkadir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JOCCO' Alıntı:
ben arabama güveniyorum...
Bizde güveniyoruz ama,kalakacak bir vtec bulamadık ;) Sende ankaraya gelirsen haberleşelim..Bizim 4 gsi dan oluşan bir arkadaş grubumuz var gelirsen hem tanışırız hemde bir deneriz arabaları;)

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de guveniyorum..sfi ıma ehliyeti bi alıyım, guvenli bi yerde vtece yer misin yemezmısin

LilJon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
video harbiden deli bişeymiş ama ne bileyim milletin Opel e karşı bi antipatisi var bilgisi olan da olmayan Opel i kötülüyo hiç olmayan şeyleri yazıyorlar diğer forumlarda gariptir gurura yedirememe gibi bi olay mı var acaba Opel i
gerçektende OPEL' i çekemiyo millet yaa içlerine oturmuş walla ama benm tanıdığım biri kaza yapmıştı 95 model Opel vectra sı vardı OPEL olmasaydı hayatta kurtulamazdım diodu herkese millet yok öle yok böle derken biz onlara birbirimize bakıp ne dio bunlar die bakıyoduk OPEL i gerçekten çekemiyo millet BENCE OPEL ALIRRRR.... :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...