Astra Sfi vs Civic Vti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:alkis:
dragon' Alıntı:
En başta söyledim dereceli var diye.. Onun haricinde birşey yok Volkancım.. Ama illa standart olsun diyosan,bir kalkış için egzantrik kasnak filan sökemem kusura bakmayın.. Kolay işler değil bunlar.. Benim arabam Kadett GSI,1 sene önce Astra'm da vardı o da olsa kalkardım senle.. ama koca sitede seninle kalkacak bie Astra GSI bulunamamasınada üzüldüm.. Senin adına ise güzel bie sonuç bence bu :good: :alkis:

handikapları üstleniyorum. dereceliyi kabul edyorum.hafifliginide kabul ettim abi :) :alkis: geçilirsemde dereceli vardı derim sende dermişim. hehehehe :good: pek olmaz ole bi olay gerçi

ilgilenenlere duyurim. AŞIRI BESMELE DEGİLİM :)

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz yürüces ya galiba arkadaş onnun için yorum yapmış.biras abartmış ama stock halimle dereceli kadett gsi yi 3 boy atamam ;) bu su goturmezbi gerçektir.objektif olalım .

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxi106' Alıntı:

gsi mi var sende ? :rolleyes: varsa fark etmes. vtec kapıda beklio.. :)
yok bee kardeşim yaa bn işin geyiğindeyimm:)bende 1.3 cdti var yaa:good: ama vtec hayyalerimi süsleyen bi arabaa!allah kazadan beladan korusun kardeşimm!bi gün binelim senin şuu vtec e yaa!olmazmı!bende içerenköyde oturuyorumm!

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olur.bende yakınıodum ztn kımse bınmıyo die :) şahin bile kullansam kımse bnınmıo :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...