Astra Sfi vs Civic Vti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sfi ı typer sınıfına koymaları lazım bildigim kadarıyla... 106 gti sınıfına deil :)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 ve 2.0 motorlar aynı kategoride olmadıkları için draglar da beraber kalkamazlar.Bu sırada konudan da uzaklasıyoruz halen bi görsel canlı sonuç yok.

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence şu anda sitenin en sıkı konusu heyecanla takip ediyorum çok eğlenceli gidiyor tabiki seviyeli ve düzeyli bir şekilde devam ettiği sürece sonucu merak ediyorum herkese teşekkürler

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
1.6 ve 2.0 motorlar aynı kategoride olmadıkları için draglar da beraber kalkamazlar.Bu sırada konudan da uzaklasıyoruz halen bi görsel canlı sonuç yok.

Teklifim geçerli benim,denerim VTEC'le ;)

alpervectra-B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
Teklifim geçerli benim,denerim VTEC'le ;)

bakınıorum abi geçen hafta konuyu görseydim şimdi güzel astra kadett vti videolarımız olcaktı.geç haberim oldu rollingten gidemedik bidahakine inş erken haberim olursa sizlerede haber vericem buyrun 206 gti ile vti.vti da var biraz bişiler 206da chipli ve komple eksozlu.

http://www.youtube.com/watch?v=jloi2tg2RT8

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
civic i savunan arkadaşlar cevabı kendileri veriyor zaten sınıfları bile aynı değil neyi tartışıyoruz bizm vti ımız vardı ve aile otomobili olarak bindik o zaman lar ehliyetim falan yoktu ve arabayı çokda tanımıyordum.

şimdilerde biraz bilgim var ona dayanarak bence orjinal fabrika çıkışlı vti ın burda yazıldığı gibi ilah bir araba olmadığı kanısındayım. daha öncede yazdım saygı duyuyorum motor teknolojisine saygı duyuyorum ekol olmuş bir araba ama üzerinde oynanmamış civic beni o kadarda cezbetmiyo.

japonlar onu güçlü bir aile otomobili diye tasarlamış biz kalkıp safkan yol aracı gsı la karşılaştırıyoruz :D. bunlar tamamen benim görüşlerim.

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 1.4 ümle hodri meydan diyorum ama 400 metrelik kalkışta 399 metre avans verirseniz olabilir :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...