Astra Sfi vs Civic Vti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DJERHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.americanci.com
işin konusu tartışma diil... hodri meydanı sen sunmuşsun bende tamamladım;)
eğer kızıosan seni sakin olmaya davet ediyorum;) anladın sen onu:)

kendine 1 sfı bul dene ondan sora muhabbete devam ederiz maxi 106 BEY;)

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DJERHAN' Alıntı:
işin konusu tartışma diil... hodri meydanı sen sunmuşsun bende tamamladım;)
eğer kızıosan seni sakin olmaya davet ediyorum;) anladın sen onu:)

kendine 1 sfı bul dene ondan sora muhabbete devam ederiz maxi 106 BEY;)

ben gayet sakinim sadece sizin cellalenmenizi ve asabiyetinizin sebebını anlamış degilim. :rolleyes: ama siz laf kalabalıgı yaparak su yüzüne çıkmaya çalışıyorsunuz bir zeytinyağı gibi :)
olay sayenizde araç muhabbetinden çıkıp kişisellige dogru gidiyor.dikkatinizi çekerim.sınırı burda çekelim lütfen :) istanbula gelirseniz çayımı içmeye beklerim ;)

djerhan BEY ;)

DJERHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.americanci.com
bak kardeşim laf kalabalıklığını yapan sensin ayrıca vtı yı küçümseyende yok ayrıca ben kendi şahsıma konuşayım lafla bi yere gelinmez önemli olan icraattir;) inceliğin için teşekkür ederim ama sana bi tavsiye insanların düşüncelerine saygı duy;) MAXİ 106 BEY................

SAYGILAR..............

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxi106' Alıntı:
opelciyiz hepimiz bende opelciyim (vectradan) ama vti ları çok küçümsüyosunuz. varsa bi SFI her türlü deneriz müsait bi alanda. dönen muhabbetin çogu fos :)

yok 8.4 te çıkıomuş vti :) bunlar boş işler. lafla peynir gemisi yürümez.. deneriz görürürz. ben gönüllüyüm VTI ımla ;) legal biçimde tabiiki, boş mekanda :) ondan sonra sizin deyiminizlee kim kimi gebertiyormuş belli olur.hodrimeydan

Kardeş Yeni Vtec in hayırlı olsun,seni şahsen tanımıyorum ama forumun eskilerinden ve çok genç bir kardeşimiz olduğunu biliyorum..Sana bir abin olarak ( eğer öyle kabul edersen tabi ) bir tavsiyede bulunmak istiyorum: Çok gaza gelme bence,Opelci olmak demek SFI ı çok iyi tanıdığın anlamına gelmez.. Ben İstanbul dayım.. Arabam 90 model bir SFI,istediğin yerde ( trafiğe kapalı alan olmak şartıyla ) müsait olduğumuz zaman deneriz.. Hemde tanışmış oluruz.. Turbo Fiat Coupe ni yakından görme şansına sahip olurum belki.. Sen geçersen Siteye videoyu koyarız,ben geçersem güzel bir gündü diyip konuyu kapatırız.. 0-220km/s'e kadar ben varım :good:

Sevgilerimle..

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
Kardeş Yeni Vtec in hayırlı olsun,seni şahsen tanımıyorum ama forumun eskilerinden ve çok genç bir kardeşimiz olduğunu biliyorum..Sana bir abin olarak ( eğer öyle kabul edersen tabi ) bir tavsiyede bulunmak istiyorum: Çok gaza gelme bence,Opelci olmak demek SFI ı çok iyi tanıdığın anlamına gelmez.. Ben İstanbul dayım.. Arabam 90 model bir SFI,istediğin yerde ( trafiğe kapalı alan olmak şartıyla ) müsait olduğumuz zaman deneriz.. Hemde tanışmış oluruz.. Turbo Fiat Coupe ni yakından görme şansına sahip olurum belki.. Sen geçersen Siteye videoyu koyarız,ben geçersem güzel bir gündü diyip konuyu kapatırız.. 0-220km/s'e kadar ben varım :good:

Sevgilerimle..

Yavuz abi 1 numarasın İstten kimse çıkmıycak sanmıştım.

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
Yavuz abi 1 numarasın İstten kimse çıkmıycak sanmıştım.

Beratcım kalkmak sorun değil,geçeriz geçiliriz oda önemli değil ama bu işlere çok hainlik bulaşmaya başladı.. Adam gibi adam çok az kaldı.. Adam çıkıyor arabam standart diyor güveniyorsun tabi ama bir bakıyorsun hiç olmayacak bir araba 3-5 boy önünde gidiyor.. NOS çıktı MERTLİK bozuldu.. :rolleyes:

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
Beratcım kalkmak sorun değil,geçeriz geçiliriz oda önemli değil ama bu işlere çok hainlik bulaşmaya başladı.. Adam gibi adam çok az kaldı.. Adam çıkıyor arabam standart diyor güveniyorsun tabi ama bir bakıyorsun hiç olmayacak bir araba 3-5 boy önünde gidiyor.. NOS çıktı MERTLİK bozuldu.. :rolleyes:

:alkis: :good:

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VTI en fazla 60-70'e kadar önde. gerçi pilotajla o da belli olmaz ama :)
Dragon, boşver sen abi. bilen biliyo zaten SFI'ı herkes istediğini söyleyebilir. ;)

güven68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu arkadaşlar süper muhabbet oldu. dakikalardır okuyorum, bir çok kelimenin anlamını bilmememe rağmen çok zevk aldım. ne olur muhabbetin seviyesini düşürmeyin, güzel gidiyor...

alpervectra-B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw arkadaşlar VTİ ları bu kadar büyütmeyin gözünüzde yaw.hele stock iken.tamam güzel setup lar ile ii güçler elde edilebilio.ama SFİ olarak baz almıorum sadece.anlamadığım neden herkes drag'a göre ön yargıda bulunuo?o zaman ben std vectra ile dragta cooper S 106 GTİ geçtim o zaman vectra hepsinden çok hızlı sizin mantığınıza göre.ama alakası yoq aslında.şöle söliyim gördüklerimden yola çıkarak VTİ ara hızlanmaları kuvvetli olan bi araç gerek şanzıman oranları gerek devir yüksekliğinden ama temiz sağlıklı yürüyen std bi SFİ std bi vteci 3 ten sonra biraz üzer.vtec atmosferik ve B16 yani 1.6 motora sadık kalarak atmosferikte pek bişey yapamaz.ama stroker lar ile 1.8 e kadar yükseltilebilmekte o zaman 200 hp bi rakamlar elde etmek mümkün o zamn güzel gidiolar.ama B16dab pek bişi olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...