astra sedanıma body yardım..

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:help: arkadaşlar hepinize selamlar.ben aranıza yeni katıldım.bana yardımcı olursanız sevnirim.aracım 2001 astra sedan.aracıma sade bir body kit yaptırmak istiyorum foto eklemeyi beceremediğmden bu linkteki http://www.ophell.com/forum/index.php?showtopic=2703 aracın tanponları gibi orjinal tanpon üzerindeki çizgilerin ve ön tanpondaki plakalığın iptalini yaptırabileceğim ustalığı iyi olan biryer varmı.yalnız tanponlardaki çalışma macun değil.plastik yada fiber işçilğiymiş.şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.:help:

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim saat geç belki ondan kimse yok. arkadaşlar sana yardım edeceklerdir ilerliyen zamanlarda

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
img0136fb4.jpg

bu benim eski astra ön karlık ta vardı ama kırıldı
img0340lp4.jpg

buda arkadaşın astra örnek olsun

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşlar bir yer buldum ama çok istedi yaw.ilk gönderdiğim mesajda linkteki aracın tanponları gibi orjnal tanpon üzerine uygulama olcak boyasıyla 800 dediler.çok değilmi sizce.

sefaefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla oyle fıyat ii benim aracın resmıne bak eger begenırsen ben ıst te bı fıbercıye yaptırdım ikitellide organizede satmayı dusunuyorum dusun begenırsen bı fıyat yaz anlasırsak olur hem sıte dekı arkadaslarda fıyatı gormus olur hep beraber belırlerız banada uyarsa alır takarsın araban sedandır umarım yoksa arka tampon uymaya bılır cevap beklıorum

yıldırım4

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana o lınkte attıgın tufanın aracının aynısını yapabılırım..: )KİT CAR SERVİCE..

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıldırım' Alıntı:
sana o lınkte attıgın tufanın aracının aynısını yapabılırım..: )KİT CAR SERVİCE..

eyvallah arkadaşım fiyat verirsen memnun olurum.bide malum kocaeline git gel masraf;)

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sefaefe' Alıntı:
valla oyle fıyat ii benim aracın resmıne bak eger begenırsen ben ıst te bı fıbercıye yaptırdım ikitellide organizede satmayı dusunuyorum dusun begenırsen bı fıyat yaz anlasırsak olur hem sıte dekı arkadaslarda fıyatı gormus olur hep beraber belırlerız banada uyarsa alır takarsın araban sedandır umarım yoksa arka tampon uymaya bılır cevap beklıorum

arkadaşım sağolasın ama ben arabayı alçaltacağım için fiber kit düşünmüyorum.orjnal tanpona işçilik düşünüyorum yukarda gönderdiğim linkteki gibi;) bide aracının resimlerini koyarsan görmek isterim.