Astra Sedan Yokuşda Çekiş Sorunu

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Sedan Yokuşda Çekiş Sorunu

exp27 link' Alıntı:
Kardeş gelen motor sesi çok az bişey teyibi açınca
Arabanın çalıştıgını bile analmıyorsun gaza yüklenince sey oluyor oda hoşuma gidiyor
Teybi açtıktan sonra hiç duymamakta mümkün:) Alt devirlerde elbette ses gelmiyor pek. Ben zaten hızlanırken olan gürültüden bahsettim. Biraz gaza yükleniyim deyince içeri gelen ses fazla bence. Keşke aradaki izolasyon daha iyi olsaydı...

exp27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

faruk4143 link' Alıntı:
Teybi açtıktan sonra hiç duymamakta mümkün:) Alt devirlerde elbette ses gelmiyor pek. Ben zaten hızlanırken olan gürültüden bahsettim. Biraz gaza yükleniyim deyince içeri gelen ses fazla bence. Keşke aradaki izolasyon daha iyi olsaydı...

kardeş inan o ses benim çok hoşuma gidiyor desem :)))) onun haricinde izolasyon keçesi taktırabilirsin

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Motorun rodaji da onemli
Aracim 9000 de iken baya rampali virajli yolagitmistim benzili iken 2 vitese dusuyordu
Tatile cikmadan lpg taktirmistim ve baya bi gezdim 5000 km kadar ve guzel,yolbuldukca bastim 200 210
Gecen su rampali yola gene gittim lpg li vitesim 3 ten inmedi

yasincan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abi bende bu rodaj olyına takıldım araba 2000 kmde şu an 80-90 km de kullanıyorum nadiren kısa süreliğine ama nadiren 120-130 a çıkıp geri iniyorum çünkü yol yok basacak hep şehiriçi niğde yi bilen varsa bilir. sadece üst şehir girişi otobana çıkmak lazım hız yapmak için şimdi bu seyirde araç kullanmaya devam etsem araç sağır olurmu çok merak ediyorum 

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Her ne kadar yeni teknoloji araçlarda motoru açmak diye bir şeye gerek olmadığı söylense de ben 2000 km den sonra bir otobana çıkıp dip gaz sonuna kadar basılması gerektiğini düşünen eski kafalılardanım deneyin farkı göreceksiniz ama yakıt ve performans bakımından 6000 den sonra daha iyi açılıyor araç.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Arkadaşlar gerçek anlamda bu rampada çekiş sorunu opel için utanç verici bir durum.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Her ne kadar yeni teknoloji araçlarda motoru açmak diye bir şeye gerek olmadığı söylense de ben 2000 km den sonra bir otobana çıkıp dip gaz sonuna kadar basılması gerektiğini düşünen eski kafalılardanım deneyin farkı göreceksiniz ama yakıt ve performans bakımından 6000 den sonra daha iyi açılıyor araç.
aynen katılıyorum.ben 2000 kmdeyken 190 ı geçtim araba kendine geldi.performansı günden güne artıyor.3 gün sonra bakıma sokacam arabayı.performans daha da iyi olacak eminim.ama arabayı açmak şart

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:

aynen bende çok şikâyetçiydim bursa yolunda 200 yaptım araba dönüşte değişti kendine geldi resmen araç şu an 6000 de