Astra Sedan ile yola devam

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar malumunuz astra edition benzinli aracımı satmıştım. Uzun süre astra sport dizel araç aramış fakat bir türlü bütçeme uygun bulamamistim. Bugün tesadüfen bir araç denk geldi ve satın aldım.  Eğer yarın bir aksilik çıkmazsa 2012 model Astra Sedan Edition Dizel Beyaz renk aracımı teslim alacağım. Bu süreçte bana yardımcı olan değerli abim Bülent, kardeşlerim Mrt54 ve kasımçınar' a çok teşekkür ederim.

Aracın fotosunu çekemedim ama su fotosu var.
[img=800x461]http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/08/31/8cd8cf7949de523cec500feae4a33bda.jpg[/img]

Bu arada araç 28 bin de ve 46.300 TL ye anlaştık. Yeni Fotoları kısmetse yarın yüklerim.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Sedan ile yola devam

Abi hayırlı olsun , sahibinden de görmüştüm bu aracı doktor satıyordu sanırım , senin adına sevindim istediğin bir araca sahip oldun ve kendi aracınıda çok iyi fiyata sattın bir kez daha tebrik ederim  14alkiss 14alkiss bu aracada yeni uygulamalarını dört gözle bekliyorum :)  greatt Allah kaza bela vermesin  general_Pray

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Astra Sedan ile yola devam

veysel 44 link' Alıntı:
Teşekkürler

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

VIII link' Alıntı:
Abi hayırlı olsun , sahibinden de görmüştüm bu aracı doktor satıyordu sanırım , senin adına sevindim istediğin bir araca sahip oldun ve kendi aracınıda çok iyi fiyata sattın bir kez daha tebrik ederim  14alkiss 14alkiss bu aracada yeni uygulamalarını dört gözle bekliyorum :)  greatt Allah kaza bela vermesin   general_Pray
Kardeşim çok sağol evet bizim arkadasin tanıdığı. Bakalım en yakın zamanda bir iki dokunuş yaparım :) tekrardan Teşekkürler. 

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Abi hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Sport alsaydın daha da mutlu olurduk ama bir dahaki sport veya cosmo olur inş :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yavuz hayırlı olsun, güzel günlerde kazasız belasız kullanırsın inşallah. Araç alırken limitler fazla zorlandığında bu seferde aracın tadı maddi sıkıntılardan dolayı çıkartılamayabiliyor. şimdi yavaş yavaş jant çıta Navi film bakmaya başlayalım  greatt

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun Allah kazasız güzel sürüşler, ailecek keyifli yolculuklar nasip etsin.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Abi hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Sport alsaydın daha da mutlu olurduk ama bir dahaki sport veya cosmo olur inş :)
Teşekkür ederim mücahit.  Aşırı fiyat artışından hiç ulaşamadım ama ileride belki bir cosmo denk gelir ben de tereddüt etmeden alırım inşAllah.

OGOKTAS link' Alıntı:
Yavuz hayırlı olsun, güzel günlerde kazasız belasız kullanırsın inşallah. Araç alırken limitler fazla zorlandığında bu seferde aracın tadı maddi sıkıntılardan dolayı çıkartılamayabiliyor. şimdi yavaş yavaş jant çıta Navi film bakmaya başlayalım  greatt

֖zdemir Teşekkürler.  Evet dediğin gibi tadında kalmak lazım. Cuma günü İstanbul a geliyorum. Nasip olursa navi işini hallederim. Sonrası yavaş yavaş olur inşAllah. 
Tolga KARACA link' Alıntı:
Hayırlı olsun Allah kazasız güzel sürüşler, ailecek keyifli yolculuklar nasip etsin.
ևok teşekkürler Tolga. Cümlemize inşAllah

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yavuz Haftaiçi konuşalım Atatürk Havalimanına gelirsen ve saatler uyarsa alırım dilediğin yere bırakırım, tekrar hayırlı olsun