Astra sedan 1,3 Sport aracım geldi....

volkitolki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra sedan 1,3 Sport aracım geldi....

teşekkürler arkadaşlar.

volkitolki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın :)

aracın ses sistemini benim her binen arkadaşım beğeniyor açıkçası isterseniz ayar menüsünden bas tis vs. ayarlayabilirsiniz yahut benim gibi pop seçeneğine alabilirsiniz bence daha hoş gelecektir.
ön kelebek ve hemen üstündeki direk bazen sıkıntı yapabiliyor ama bi süre o şekilde kullanmaya ve ona göre özen göstermeye alışıyorsunuz.
ortalamanız bence de düşecektir
benimde aracım beyaz hb kaput koruma ve film bende de var görünüm gerçekten çok hoş oluyor bende serviste yaptırmıştım Aydın Surtaş'da sizde İzmir Surtaş'ta yaptırdınız sanırım aynı malzemedir kaliteyi ve görünümü tahmin edebiliyorum  :)

keyifli sürüşler dilerim Allah düz bastırsın :)

Ses sistemi ayarladım biraz daha düzeldi ama istediğim gibi değil. ֖nceki merivada ki bas ve tiz lerin netliği daha iyiydi. Evet uygulamayı izmir surtaşda yaptırdım. Memnun kaldım. Bagaj havuzuda fena değil. Birde kauçuk pas pas verselerdi ne iyi olurdu :)

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Re: Astra sedan 1,3 Sport aracım geldi....

Hayirli olsun,kazasiz belasiz guzel gunlerde kullanin.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesın

ali0715

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Allah güle güle binmeyi nasip etsin. Bu arada 1.3 motor o arabayı çeker mi gibi anlamsız sorulara karşı bir 1.3 sport astra sahibi olarak kolaylıklar ve sabırlar diliyorum:)

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun kazasız sürmek nasip olur inşallah. Bu arada bazı sport sedanlar Sport direksiyon , sport koltuğu ve jant üçlemesinin hepsi bulunmuyor nasıl sport oluyor anlayamadım. Heralde sedan biraz karışık. Umarım sizin arabada hepsi mevcuttur.

volkitolki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hosta link' Alıntı:
Hayırlı olsun kazasız sürmek nasip olur inşallah. Bu arada bazı sport sedanlar Sport direksiyon , sport koltuğu ve jant üçlemesinin hepsi bulunmuyor nasıl sport oluyor anlayamadım. Heralde sedan biraz karışık. Umarım sizin arabada hepsi mevcuttur.

Teşekkürler.
Dediğin gibi sport ama bahsedilen özellikler bulunmuyor. Sedan da daha bazı donanımları oturtamamışlar anladığım kadarıyla kafaları karışık. :) Bluetooth olmamasını anlamış değilim. Düzenek kurulmuş özellik yok... Araçdan çok memnunum yakıt 4,8 ortalamaya düştü 300 km sonra. %70 şehirler arası diyebilirim.  gayet başarılı bence.
Bir şey dikkatimi çekti, araç ilk aldığım gün yağ kalitesi bölümü var orda %93 gösteriyordu bu normalmi sizce sıfır araba için ??

vonlanthen17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

volkitolki link' Alıntı:
Selam arkadaşlar aracımı nihayet dün teslim aldım...
֖ncelikle beklediğime değdi onu belirteyim. Beyaz renk gerçekten çok yakışıyor. ֖n kaput kaplama ve cam filmi çektirdim serviste on numara karizma oldu. :) şimdi bu 1,3 gitmiyor falan diyenler yüzünden epey bi düşünceliydim ama gel gör ki aracın peformansı tam benim istediğim gibi. Kalkışlarda sıkıntılı diyorlardı ben pek hissetmedim. Acaba millet drag yarışlarına falanmı giriyor her kalkışta tam çözemedim. :) 1. vitesten sonraki geçişi seri bi şekilde yaparsan kalkış on numara oluyor sıkıntı yok. 70 km yaptım ortalam 5,6 gösteriyor düşeceğine eminim. Ses sistemi beni tatmin etmedi, hoparlörlerimi değişmeli acaba ? Sol kelebek camının olduğu bölge görüşü engelliyor maalesef o bazen sıkıntı yaratabilir. Geri kalan şeylerden yana şimdilik şikayetim yok. On numara araç , kullandıkça deneyimlerimi yazacağım.  bravoo

Sol kelebek camına kesinlikle katılıyorum özellikle dönel kavşaklarda çok büyük sıkıntı geçen gün az kalsın o şekilde bir yaya'ya çarpıyordum her ne kadar suç onun da olsa da, ama görüş cidden çok sıkıntı... Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız keyifli sürüşler

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O yağ olayı 15bin-1yıl şeklinde ayarlı ona göre düşüyor normal yani.Ama hızlı bir düşüş daha olursa servise gidin derim ben