Astra satılıp megane 2 alınır mı?

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
samet ben ne dedim sana.sen kulancaksan renault'ya fazla yanaşmaaa.dayanıksızdır naziktir kendini çok uzun yıllar özellikle de içini diri koruyamaz.ayrıca sen o manuel şanzumanı indirirsin özellikle de çift witesleri(plastik aksamı çok fazla olduğu için diyorum.tecrübe edenler war).ama benzinlisinin gaz pedalının altını yamult bi şekilde gör bak nasıl gidiyor o alet...

hakan123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
reno malzeme kalitesi ve işçilik olarak opele göre beş para etmez.+güvenlik yok ve megane 2 lerde fren boşalma problemleri yaşanıyor dikkat et.

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bana sorcak olursa bende astrana bin derim çünkü sonuçta reno ve türkiyede renolar herkes bilir :) sakın reno kullananlar alınmasın ben kötü demiyom ama iide demiyom ya asıl benimkisi bir tutku oldu artık iki senedir opele biniyoz iki senede opelci çıktım,yani olaya biraz ben taraflı bakıyorum,bide sana şöle diyim eğer hoşuna giden marka varsa pek ince detaya girmicen mag2 leri seviyosan alcan eğer astrayı seviyosan üstüne biraz daha ekleyip bi üst kasasını alırsın benimki sadece bi öneri ama yinede astrayla megane karşılaştırılmaz heralde sonuçta biri fransız arabası diğeri alman elbet bi farkı olacaktır hayırlısı neyse o olsun :)

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu saatten sonra kesinlikle benzinli araba almam kimseye de tavsiye etmem. diesel megane alinir mi dersen alinir ama benzinli megane bence alinmaz...

G

ghost ship

Bilgi Girilmemiş
ben bu saatten sonra kesinlikle benzinli araba almam kimseye de tavsiye etmem. diesel megane alinir mi dersen alinir ama benzinli megane bence alinmaz...

ewet:good: :alkis:
dizelse megane alırım hem de hiç düşünmeden.. ama devir ekonomi devri benzinli alma derim...

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya biz vectra c lerede baktık 2005 model vectra c comfort vardı 70.000 de idi 26.500 istediler ve donanım olarak megane ile karşılaştırınca donanımı çok zayıf:( ayrıca 1.6 motor vectra yı çekmez diyenlerdee çok bilmiyorum kararsız kaldım belki o vectra 70.000 değilde 30-40.000 olsaydı alınırdı ama o fiyat çok bence
o zaman 2003 2004 lere baksan 24000 25000 civarı fiyat çekmişler senin için araba .coma biraz göz gezdirdim bence astradan megane geçmek pek mantıklı görünmüyor donanımı bırak ya vectrayı bir tarafa megane'ı yanına koy hangisi daha tatmin edecek seni eğer megane almak istiyorsan bir kaç arkadaşta belirtmiş bence dizel al

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim için güvenlik 1 sırada güvenlik konusundaki düşüncelerimi değiştirebileceğim tek bir araç var onun dışında 3 kuruş kar için megane a binilmez burda Atatürk kültür mezkezinde bir tene kaza görmüştüm megane a arkadan isuzu kamyonet çarpmış kamyonetin tampon bile yamulmamış ama megane ın arka cama kadar gelmiş camı bile patlatmıştı

astram5537

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim Lütfen Opele Alişipta Megane Binmek Ben Aklimdan Bile Geçirmem
Sadece şunu Söyleyeyim Iki Aracin Torpido Malzemelerine Bir Bak Sonra Tatmin Olursun