Astra mı sattım Insignia aldım :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra mı sattım Insignia aldım :)

Arkadaşlar güzel temennileriniz için çok teşekkür ederim, araç beyaz.

Aracı 4 defa test ettim ve her defasında da çok beğendim hatta Ulaş ve Kerem in de başını çok ağrıttım "o mu bu mu yoksa şu mu?!?" diye diye  005hihih

Araç standart 140Hp manuel Astra ya göre güçlü hissettiriyor 0-100 ü aynı olsa da, benim yazılımlı Astra ya göre ise kalkışta değil ama ara hızlanmaları tam gaz yapınca daha torklu-esnek hissettiriyor, anlık ekrana bakınca ise aynı hızdaki sabit sürüşlerde Astra ya göre + 0.5 / 1 litre fazla gibiydi, tabi detaylar ve tam güvenilir gözlemler araçla birkaç gün geçirdikten sonra oluşacaktır.

şuan için diyebileceğim aracın çok iyi ve fiyatıyla da malumunuz pahalılık çılgınlığında iyi bir yerde (?) olduğu, izlenimlere göre düşünen arkadaşlara da tavsiye edeceğim çünkü Hyundai Elantra bile otm. dizelini 83.900Liralık bir etiketle sunarken 170Hp lik üst sınıf bir Alman 89.000 e daha insaflı geliyor!

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun abi tekerine taş değmesin ;)

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun  greatt

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vay vay vay abi hayırlı olsun.Passat yokluyordun bir aralar ama dayanamayıp insigniaya test sürüşüne gittin ve aşık olup aldın dimi itiraf et :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok teşekkür ederim arkadaşlar.

Benim araç alışlarım hep tutarsızdır; bir kez de görülmemiştir ki plan yapayım, uygun zamanı bekleyeyim sonra alayım vs..

Başta Insignia yı 4 defa denedim araç çok etkiledi, sonra Ankara ya gidip 3 ve yeni C yi denedim onlar da çok iyiydi; 3 serisinin aktarması, C nin genel manadaki kalite seviyesi çok iddialıydı ama tüm duygularınızın etkisinden kurtulup da düşününce aslında Insignia nın üzerine aradaki fiyat farkı gibi bir farkı imaj algısı dışında hiçbir objektif konuda koyamıyorlardı hatta 3 serisinin iç mekanı çıtırtı yapıyor ve 16" jantlarına rağmen 18" jantlı Insignia kadar rafine bir "yolu ütülerken direktliği de koruma" dengesi sunmuyordu, ama fiyatı neredeyse 2 misliydi ve bunlar yüzünden neredeyse sinir harbi yaşayıp kendimle birlikte Ulaş ve Kerem i de delirtiyordum  :D  :D

... sonra Opel i çok sevdiğimi anladım ve Corsa-Astra dan sonra Insignia ya da "evet" dedim, çok ciddi de tasarrufum oldu ayrıca!

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güle güle kullan abi ama rakamlar inanılmaz çıkmış ilk geldiğinde cosmo a/s ya 68 ya da 76 k idi 68 diye hatırlıyorum ama kazasız belasız kullan beyaz arka farlar ile inanılmaz çekici görünüyordu

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Tolga tekrardan hayırlı olsun ,okadar düşündün okadar  araç tarttın sonunda en optimum tercihi yaptın ,şimdiden Allah tekerine taş deydirmesin .

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun Tolga herzamnki güzel secim yapmissin 3 yada C serisi alacağına yanına bir tane daha astra alabilirsin :))

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sağol Ulaşım seni de az çapraz sorguya tutmadım hani modeller arası suallerimle  011zaa