astra mı focus mu

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra sedanın arkası emanet gibi duruyor.. yada biz hb ye alıştık diye bana öyle geliyordur..

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra bende fordla astra arasında kalanlardanım ve hiç pişman olmadım..corollarda güzel abimde var ondanda ama sonuçta astra daha yeni..

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski arabam astra h 1.7cdti 101 ps simdki arabam focus 1.6 tdci 109 ps ikiside 2005 suana kadar memnunum sorun yok motor olarak astradan daha iyi konfor astra derim bagaj hacmi daha büyük focusun en önemliside fiyati nerdeyse yariyariya astrayi 10500 e sattim focusu 5800 aldim tabi bunlar bura fiyati

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşalr mrb;

97 astra mı sattım. yeni model bi araba düşünüyorum. 2008 ford focus tdci ve astra 1.3 ctdi arasında karsız kaldım. sizce hangisini tercih etmeliyim. 1.3 motor söyledikleri kadar küçük mü geliyor o kasaya.. yani alırsam pişman olurmuyum acaba??
bu iki aracı karşılaştırısanız çok sevinirim.

aynı karşılaştırmayı bende yaptım ve 2sini de almadım. neden mi? astra malzeme olarak daha kaliteli ama 1.3 motor çok yetersiz. focusunda 1.6 tdci'yı yeterli ama daha gürültülü ve üstelik malzemesi astraya göre kalitesiz... bende TSI aldım:)