Astra`m Gazlandı

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-Bu benzın artıslarına artık bende dayanamadım BRC marka 52lik simit tup taktırdım.Sizce iyi yapmısmıyım cekıste abartılacak bı degısıklık hıssetmedım gerçi taktıralı daha 3gun oldu :) şehir içinde agresif kullanmada ne kadar yakar bide hangi akaryakıt ıstasyonlarını tercıh etmelıyım taktırdıgım yerde aygazı tercih etmememi soyledıler.

-Yakın bir zamanda açık hava fıltresı taktırmak ıstıyorum yazın cekısten dusuyormus eger cok düşüş olursa söker kısın takarım

-Birde son olarak ince stepne lastık almak ıstıyorum ankarada nerden alabılırım fıyat olarak ne kadar ?

Son düzenleme:

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun :) lpg en guzelı benzınlı arabada , arkadasım 20lıraya 10 lıtre gaz alıyor.. dızel olmasa benımkı bende takıcam :D

06GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba..en güzel işi yapmışsın..lpg siz olmaz.açık filtre takma alt devir ölür..kutu içi kn en mantıklısı.stepneyi hurdacılardan bulursun..:)

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun :) lpg en guzelı benzınlı arabada , arkadasım 20lıraya 10 lıtre gaz alıyor.. dızel olmasa benımkı bende takıcam :D

Tesekkur ederim :) bencede mantıklısı bu , bu benzın fıyatlarından sonra yapacak pek bır sey yok :)

merhaba..en güzel işi yapmışsın..lpg siz olmaz.açık filtre takma alt devir ölür..kutu içi kn en mantıklısı.stepneyi hurdacılardan bulursun..:)

Tesekkurler :) ben hava fıltresını ses ıcın taktırcam sanırım kutu ıcı olanlardan ses gelmıyormus o yuzden tercıh etmek ıstemıyorum

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Spor fıltrede uygun olarak sımota kullandım ben , memnun kaldım dusunulebılır ..

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg ye karşıyım.tabiiki her görüşede saygılıyım.unutmayın gaz motor ömrünü kısaltır.

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg ye karşıyım.tabiiki her görüşede saygılıyım.unutmayın gaz motor ömrünü kısaltır.

Bende karsıydım ama bu benzın fıyatlarından sonra ya arabaya bınmeyeceksın ya lpg taktıracaksın yada satıp dizel alacaksın evet gaz motor omrunu kısaltır ama eskı nesıl lpglere gore daha az kısaltır