Astra k test sürüşü ve çekilişle yeni astra kazanma şansı

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
arkadaşlar merhaba uzun süredir bu tapatalk yüzünden foruma girememistim. Reklamlarda da gormussunuzdur belki, yeni Opel astrayla test sürüşü yapip çekilişe  katılıyorsunuz. Ben perşembe gününe randevu aldım. Bu ise bayağı özen gösteriyorlar. Dün maille kayıt yaptıktan sonra bugün tam 3 kere aradılar. Hayırlısı bakalım hem aracı daha yakından ogrenicez hem de bakarsiniz araba bizlerden birine çıkar :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com
Ynt: Astra k test sürüşü ve çekilişle yeni astra kazanma şansı

thnxx

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt: Astra k test sürüşü ve çekilişle yeni astra kazanma şansı

Arkadaşlar bugün test sürüşü gerçekleşti. Ayrıca kampanyaya da katıldım. Denedigim araç şansıma 1.6 dizel 136 hp otomatik dizel yeni astra idi. Araç excellence donanım ve ayrıca agr koltuk ve sunfoof da vardı. Yanı navigasyon hariç en dolusuydu. İlk önce olumlu yönlerinden bahsedeyim. Motor ve şanzıman uyumu gayet iyi. Ve inanılmaz sessiz bir dizel motor. İçeri de motor sesi yoktu. Aracın tepkileri hızlanması cok stabildi. Hafiflemesine rağmen yol tutuşu bence daha da iyileşmiş. Direksiyon daha hafif ve hisli olmuş. Tepkileri hoştu. İçeride kullanılan malzeme ve sadelik aracı daha klas göstermiş bence. Torpido daha yumuşak bir malzeme ile kaplıydı ama arka kapılar yine sert plastik. Dokunmatik ekran standart olmuş ve oldukça kullanışlı. Koltuklar benim en sevdiğim şey oldu aracın içinde. Aracın iç hacmi oldukça geniş. Arkada 1.88 boyunda kardeşim paşalar gibiydi. Olumsuz tarafa gelirsek araba öyle ilk goruste sizi çarpmıyor j kasa gibi. İç hacmi genişletmek için bagajı ve ön kaput baya yemişler. Hele bagaj b sınıfı araçlardan bile küçük. Torpido yok gibi bisey. Ayrıca gerçekten baktim en full modelde torpido da ışık yok. Bazı tuşlar hala j kasadakinin aynısı. Makyaj lazım. Saklama gözleri yine zayıf kalmış. Shark anten yok. Denedigim araca 95000 TL istedi satıcı. Bence en büyük eksi bu.yanı eldeki aracı satip ustune 35-40000 lira konulur mu orası muamma. Kısacası araç performans ve teknoloji olarak ilerlemiş kesinlikle ama bence dış görünüş ve pragmatiklik acısindan eksik kalmış. Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Bu kampanyanin son tarihi 1 mayismis bu arada.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi