Astra j yol bilgisayarı

Uğurastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba astra j 2011 model araca üst seviye combi ekran yapılabilir mi.birde hız limitleme taktıra biliyomuyuz.benim aracımda bunlar yok makyajlı kasada var

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Android tabanlı çok kullanışlı dokunmatik ekranlar uygulanıyor.
Necvox, Cyclone benim araştırdığım zamanda en çok tutulan markalardı.

Hız limitleme demişsiniz, hız sabitlemeyi mi kastettiniz ?
Hız sabitlemeyle beraber, hız limiti diye de bir özellik var. Şu hızı geçme diye 'set' edilir ve sesli uyarı verip geçmez.

ECU kontrol ünitesi destekliyorsa(büyük ihtimalle destekliyordur), debiryaj ve frene pedalına sensör ve hız sabitlemeli sinyal koluyla Astra G ve H kasalarda oluyordu. Hatta H kasalarda debriyaj ve fren sensörleri de olduğundan sinyal kolu ve ECU'dan aktifleştirme yetiyordu.

Astra J'de sabitleme kontrol ünitesi direksiyonda, o parçanın değişmesi ve gerekiyorsa (zannımca gerek yoktur) pedal sensörlerinin takılmasıyla yapılabilir.

Servise motor koduyla beraber bir sorun isterseniz, bir ara yetkili servisler de yapıyordu.
Dışarda daha ucuza yaptırırsınız, orası ayrı tabi.

Uğurastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevabınız için teşekkür ederim göstergedeki yol bilgisayarını combi 3 satırlı ekran yapılabilirmi diye sordum makyajlı astra j lerdeki gibi opcom cihazıyla bu olur mu?birde hız limitleme yani belli bir hızı geçmemesi için direksiyondaki tuş takımını değiştirmeden oluyor mu tuşu olmadan nasıl limitleriz

Son düzenleme:

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevabınız için teşekkür ederim göstergedeki yol bilgisayarını combi 3 satırlı ekran yapılabilirmi diye sordum makyajlı astra j lerdeki gibi opcom cihazıyla bu olur mu?birde hız limitleme yani belli bir hızı geçmemesi için direksiyondaki tuş takımını değiştirmeden oluyor mu tuşu olmadan nasıl limitleriz

Yapanı hiç duymadım. op-com'la da olmaz. Aynı marka-seri likit kristal ekran bile olsa, firmware'ler başkadır.