Astra j yardım?

kozluca21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar hayirli günler 2 gün önce 2011 model astra j enjoy plus sport bir arac aldik otomatik 1.6 olandan soyle bir problemimiz var aracimizda bluetooth kit var zannediyorduk ancak yokmuş (galiba) bu sorunu nasil aşarız? Arabayı bayan kullanacağı icin bu durum cok onemli yardimci olan arkadaşa teşekkür ederim araclariniza ağız tadinizla bieniz dileğiyle

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Necvox veya Cyclone gibi renkli ekran uygulatabilirsiniz.
Bunlarla beraber bluetooth desteği de geliyor sanırım. (Yamuluyorsam düzeltin :) )

Hiç bunlara girmeyi düşünmüyorum derseniz, bluetooth telefon kulaklığı alıp, araç içinde onu kullanabilirsiniz.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar hayirli günler 2 gün önce 2011 model astra j enjoy plus sport bir arac aldik otomatik 1.6 olandan soyle bir problemimiz var aracimizda bluetooth kit var zannediyorduk ancak yokmuş (galiba) bu sorunu nasil aşarız? Arabayı bayan kullanacağı icin bu durum cok onemli yardimci olan arkadaşa teşekkür ederim araclariniza ağız tadinizla bieniz dileğiyle

mustafa en kısayolu kulaklık almak gibi.

mustafa bende buaralar astra j 1.4 otomatik düşünüyorum. ancak yorumlara baktıkça kararsız kalıyorum. araç ile ilgili izlenimlerini paylaşırsan sevinirim.

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
cosmo donanım dışında bluetooth olmuyor araçlarda. sport yada enjoy olanlarda ekstra talep edilmesi gerekiyor 0 alırken. bu sorunu aşmanın en kolay yolu kulakluk kullanmak. yada biraz daha pahalı olsa da butterfly_effect'in dediği gibi bluetooth destekli bir teyp almanız gerekiyor .

kozluca21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese yardimlari icin tesekkur ederim.. Mustafa57 kardrsim arac gayet konforlu kullanisli ve memnunuz tek eksigi bu bluetooth oldu

demir-1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese yardimlari icin tesekkur ederim.. Mustafa57 kardrsim arac gayet konforlu kullanisli ve memnunuz tek eksigi bu bluetooth oldu

Güle güle kullanın hocam kit alırsınız bir tane bir kaç telefonla da eşleştirme yapılabiliyor , kullanırsınız , orijinal teybi değiştirip marifetli bir büyük ekran multimedya takarsanız daha da güzel olur.

iPhone 5C cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yeterki tek sıkıntınız bluetooth olsun. onu bi şekilde halledersiniz. genelde şikayetler fazla yaktığı yönünde.