astra j yardım

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar mrb. uzun süredir forumdan uzağım astra j almaya karar verdim gibi ama kararsızım 1.3 dizel 1.4t otomatik kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum max 44000 tl param var
1.4 t olursa lpg düşünüyorum lpgde sıkıntı çıkarırmı ne kadar yakar

Son düzenleme:

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Su piyasa kosullarında 1.3'ün düzgününü bulmanız zor belirttiginiz fiyatlara H kasa benzinliler bile bu fiyatlara satılıyor. Ama 1.6 benzinli alıp 2010 2012 arası LPG taktırabilirsiniz ya da LPG li tercih edebilirsiniz.

Bu mesaj iPhone 'dan fırlatıldı.[emoji12]

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,4 t araç buldum ama sizlerin fikrini almadan karar vermek istemedim
bu motorun lpg uyumu nasıldır yakıt nasıldır

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uyum sorunu yok diye biliyorum. Belli bir km den sonra sübapları eritebiliyor.
Ben tüplü araç kullanmadım hiç ama bu tamamen montaj yapılan yerin kalitesiyle ilgili. Hiç sorun yasamayanda var araç satanda Astra için konusmuyorum.

Bu mesaj iPhone 'dan fırlatıldı.[emoji12]

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar mrb. uzun süredir forumdan uzağım astra j almaya karar verdim gibi ama kararsızım 1.3 dizel 1.4t otomatik kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum max 44000 tl param var
1.4 t olursa lpg düşünüyorum lpgde sıkıntı çıkarırmı ne kadar yakar

1.6T 180HP Ekim ayında aldım. Lovato LPG'li Bu kadar beygir gücüne rağmen 60 liraya 400Km gidiyor. Benzini şimdiye kadar 1 kere fullettim. :) Onda da yol bilgisayarı yakıtla gidilebilecek mesafe olarak 560km gösterdi. Az yaksın deniyorsa dizel bence. Benzinlide 1,4T - 1,6T arasında dağlar kadar fark da yok. Benzinde ikisi de yakıyor. Ama LPG ile on numara oluyor. 48000 liraya Cosmo + Flexride + CD500 + 18" jant paketi + alçaltılmış spor şasi + ergonomik tam deri koltuk özellikli araç aldım. Öneririm.