Astra j uzaktan kumanda

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j uzaktan kumanda

şu an düzgün çalışıyorsa pili bence değiştirmeyin. sıcak soğuk farkından da çalışmamış olabilir kumanda

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

haftaya pazartesi aracim tekrar garaja giriyor. iki enjektor daha once degismisti hatirlarsaniz. simdi diger ikisi de degisecek . anahtar acip kapama islemini her zaman yerine getirmedigine inandiklari icin aracin icindeki transmitteri da degistirecekler bakalim.

kmorbulut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

degısım ıcın nasıl bır ıslem yaptıklarını ve nerenın sokulup neyın degıstıgını tam olarak mudahaleden sonra yazarmısın kardesım sana zahmwt olmazsa

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu neden yapar tam emin değilim ama hem insignia da hem astrada park ettiğim ortak bi noktada 1 er kez kumandalar almama problemi yaptı. öyle sanıyorum ki o bölgelerdeki radyo vericileirnden ya da telsiz vericilerinden yahut baz istasyonlaroından etkilendi. ama sonra düzeldi kendi kendine...

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kmorbulut link' Alıntı:
degısım ıcın nasıl bır ıslem yaptıklarını ve nerenın sokulup neyın degıstıgını tam olarak mudahaleden sonra yazarmısın kardesım sana zahmwt olmazsa
Aracın göğüsünün tam ortasındaki camın önündeki kapağın altındaki alıcıyı değiştirmişler. Çok fazla deneme imkanım olmadı ama 2 gün icinde sorun çıkarmadı.

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mesela istanbulda yaşayıp Çamlıcaya cıkan aradaşlar olmuştur o bölgede araçların kumanda sistemi devre dışı kalıyor ve aracı anahtar ile acmak durumda kalınabiliyor (bizzat yaşadım)
Bu durumda, Sn:kmorbulut un başına gelen olay o anda Eletro manyetiğin bol olduğu geçici durum sözonusu olabilir bu gibi durumlarda aracı o bölge dışında da kapıların açılıp açılmadığını kontrol etmekte fayda var.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sırf bu yüzden hırsızlıkta olabiliyor dikkat edin
tv de haberlerde izledim sinyal kesici bir araçla sizin aracınızın yanında bekliyorlar
siz aracı kilitledim zannediyorsunuz ancak araç açık kalıyor
hırsız araca girip eşyalarınızı alıyor
aracı parkedip kapıyı kilitledikten sonra kalabalık mekanlarda kapıyı kontrol etmekte fayda var

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ismi jammer mı, jammer genelde askeri araçlar için kullanılıyor ama o cihazın adını bilmiyorum
hırsızlar kullanıyor küçük araç anahtarı kadar birşey özellikle İstanbulda olanlar dikkat etmeli bence
araçta zaten göz aldığı için tehlike daha da artıyor.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hırsızlara akıl sır erdirmek mümkün değil