Astra j usb sorunu

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2gb usb diskime mp3 formatında müzikler attım ilk taktığımda usb endeksleniyor dedi bekledim çalmaya başladı ancak her şarkıyı çalmıyor hatta 3 albüm oluşturdum yabancı albümü görüyor ancak çoğunu çalmıyor. Yerli ve ankara oyun havası albümlerini hiç görmüyor ekranda. İphone taktığım zaman bütün parçaları görüyor ancak usb de bu sorunu yaşadım. Sorun ne olabilir disk fat32 formatında biçimlendirip attım şarkıları başka bi formata mı çevirsem acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2gb usb diskime mp3 formatında müzikler attım ilk taktığımda usb endeksleniyor dedi bekledim çalmaya başladı ancak her şarkıyı çalmıyor hatta 3 albüm oluşturdum yabancı albümü görüyor ancak çoğunu çalmıyor. Yerli ve ankara oyun havası albümlerini hiç görmüyor ekranda. İphone taktığım zaman bütün parçaları görüyor ancak usb de bu sorunu yaşadım. Sorun ne olabilir disk fat32 formatında biçimlendirip attım şarkıları başka bi formata mı çevirsem acaba?

Mp3 lerin Kbps değeri nedir. Bir dönem ford marka bir araçta başıma gelmişti. 200Kbps ve altında olan mp3 leri oynatmıyordu. Acaba sizde kide öyle bir şey olabilir mi?

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baktım hepsinin kbps değeri 128 çalanında çalmayanında. Ama usb yi bilgisayara takınca çoğu şarkının silindiğini gördüm formatlayıp bidaha attım şarkıları flashı söktüm bidaha taktım pcye hoop yine attığım şarkılar yok çok ilginç bi durum. Yani sıkıntı arabada değil flash diskte :)