Astra j tesla tipi vertical screen

onur1271

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun. İnternette daha önce görmüştüm çok heveslenmiştim ama emin olamadım. Soruları gayet iyi cevaplamışsınız elinize sağlık. Markası neydi acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

esclade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun. İnternette daha önce görmüştüm çok heveslenmiştim ama emin olamadım. Soruları gayet iyi cevaplamışsınız elinize sağlık. Markası neydi acaba?

çok teşekkür ederim.. markası: motevo

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görünüş olarak cok guzel ancak bana pek guvenilir gelmedi. Tablette veya sistemde bir sorun olsa ona bağlı klima sistemi vs de iptal olur.

esclade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

esclade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görünüş olarak cok guzel ancak bana pek guvenilir gelmedi. Tablette veya sistemde bir sorun olsa ona bağlı klima sistemi vs de iptal olur.

tabi netice itibari ile bu tarz ürünlerin tamamı çin menşeili ürünler.hoş servislerde takılan ürünlerde öyle.ancak ürünün 2 yıl garantisi var, ilaveten klima sistemi manuel olarak altta duruyor, üründe bir sıkıntı olsa bile kullanılmaya devam edilebilir diye düşünüyorum, çok çok ekranda görünmez, zaten olası en kötü senaryoda aracın orjinal sistemi evde kutuda cihazı söker orjinal sistemi monte ederim, inan 5 dk.sürüyor herşey soketli montajda aracın başındaydım.

Son düzenleme:

NEBULA

Kayıtlı Kullanıcı
58-Sivas
Siteyi ziyaret et
Hocam hayırlı olsun tam olarak nereden aldınız acaba?

esclade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar cihzı temin ettiğim yeri merk eden soran arkadaşlar oluyor reklama girmesin diye bburadan yazmak istemiyorum isteyen arkadaş özelden yazssın bilgi veririm.

Helroller

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana bu vertical ekrani nereden temin edebilecegim konusunda yardimci olabilir misiniz ? Özeldende bilgi verebilirsiniz :)