astra j tereddütü

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j tereddütü

Makyajsız kasalarda genelde sorun çıkarıyordu balata ve hatalı olarak gelen baya vardı çünkü araba kullanmayı bilmeyen 10 kişi 20 kişi üst üste denk gelmez ama makyajlı kasalarda böyle sorun dile getiren forumumuzda olmadı.Her makyajsız kasada olcak diye birşey yok ama geneli makyajsızlarda çıkıyordu bu sorunun.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Makyajsız kasalarda genelde sorun çıkarıyordu balata ve hatalı olarak gelen baya vardı çünkü araba kullanmayı bilmeyen 10 kişi 20 kişi üst üste denk gelmez ama makyajlı kasalarda böyle sorun dile getiren forumumuzda olmadı.Her makyajsız kasada olcak diye birşey yok ama geneli makyajsızlarda çıkıyordu bu sorunun.

Aynen. İlk kasada %40 ise sorunsuz, makyajlıda sorunlu %10 dur. J kasanın ilk üretilenlerinde böyle sıkıntılar yaşandı. İçine su alanlar bile vardı. Keza akü problemi de aynı. Patlamayan akü neredeyse yok gibi.

Karaca06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu durum sadece makyaja özgü değildir ilk posta sorunluysa 2011ler daha az sorunlu gelir 2012ler de bu sorun çözülmüş olur araçlarda her sene iyileştirme yapılır makyajda bu durum çözüldü demek yalnış adamlar makyajlayana kadar 3 sene hiç dokunmadılar mı sorunlara sorunlu araba mı sattılar değil mi :)

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

baskı balata ısı tamamen sans ben  75 bınde sattım ıkı yasında aracımı hıc bı sıkıntı cıkarmadım.
bahsettıgınız arabaların ucunude kullandım. sekıl olarak tabıkı astra. yuksek suratlere hepsı cıkıyor zaten. ama benım sahsı gorusum focusun yol tutusu daha ıyı. astrada motor konusunda sıkıntı yasayacagınız yerler araba dolu ıken rampa vs klıma acıkken dusuk vıteslerde yasayacagınız sıkıntılardır.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cancanada link' Alıntı:
baskı balata ısı tamamen sans ben  75 bınde sattım ıkı yasında aracımı hıc bı sıkıntı cıkarmadım.
bahsettıgınız arabaların ucunude kullandım. sekıl olarak tabıkı astra. yuksek suratlere hepsı cıkıyor zaten. ama benım sahsı gorusum focusun yol tutusu daha ıyı. astrada motor konusunda sıkıntı yasayacagınız yerler araba dolu ıken rampa vs klıma acıkken dusuk vıteslerde yasayacagınız sıkıntılardır.

Yeni kada Focus ta malesef yol tutus onceki kasaya gore kotu cunku suspansiyonlari yumusatmislar ve otoyolda biraz fazla ruzgarli havada arac geziniyor

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

burakkarsli link' Alıntı:
Opel Astra motor hariç bence Focus'tan net daha iyi bir araç. Aracım 36,000 km'de ve baskı balatada en ufak bir sorun yaşamadım. İçinize hangisi siniyorsa şimdiden hayırlı olsun. Test sürüşü çok çok önemli.

Bu arada ben de aşağıda detayları bulunan aracımı alırken Ford Focus ile arasında kalmıştım; ancak aynen sizin gibi donanımdaki ciddi farklar sebebiyle Opel Astra aldım, çok da memnun kaldım.

- 3 senedir bu dediğiniz (makyajsız) aracı kullanıyorum, baskı balatada bi sorun yaşamadım.
- üstelik aracı kuma bile gömdüm, çıkartana kadar da biraz zorlamıştım...
- ona rağmen balatalar hala sağlam :)
- ama memnun musun derseniz, banada zayıf gibi geliyor aldım alalı,
ama tekrar ediyorum, bir sıkıntı yaşamadım bunca zamana rağmen..

tolgakeser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Imkan varsa tabiki 1.6 dizel golf manuel tavsiye ederim
Sakin yanlis anlasilmasin 1.3 dizel astra sahibiyim arabami seviyorum cok memnunum masallah 30 bin km dir hic sorun cikartmadi ama sirf su ikinci el deger kaybi yuzunden bidahaki aracim opel degil vw olucak

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben kişisel olarak wv grubunun bu görüntüdeki araçları ve bu satış politikası yüzünden asla uğramam onların kapısına.Bundan sonraki aracım ya honda olcak yada biraz paraya kıyıp mezun olunca mercedes c180 olcak :)

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Ben kişisel olarak wv grubunun bu görüntüdeki araçları ve bu satış politikası yüzünden asla uğramam onların kapısına.Bundan sonraki aracım ya honda olcak yada biraz paraya kıyıp mezun olunca mercedes c180 olcak :)
albertxx hanı sen şkoda yı sevıyordun ne oldu şimdı c 180e dondun  011zaa

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi ben hala skoda seviyorum :) Ama wv grubundan uzak duruyorum malum onların elinde skoda yoksa skoda octavia full+ful 1.6dizel alırım bakarım keyfime işte wv grubunun arabası birde yüce oto pek reklam yapmıyor ondan.C180 ayrı bir yerde o premium param olsa alırım volvo v40da olabilir ama içini görünce vazgeçtim c180 şimdi :)