Astra J sport neptün mavi

emir79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Ynt: Astra J sport neptün mavi

Mr.Can' Alıntı:
HaKaN link' Alıntı:
Hoş geldiniz bu renge bayılıyorum, siyah cam filmi ile özellikle.

Teşekkürler Hakan bey,
evet, alır almaz ilk işim cam filmi oldu, arka camlar 1 kat daha koyu :)

cam filmini nerde,kaç tlye ve ön cam ve arka camlar kaç derece koyuluğu? teşekkürler...

Mr.Can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Ynt: Astra J sport neptün mavi

emir79' Alıntı:
Mr.Can' Alıntı:
Teşekkürler Hakan bey,
evet, alır almaz ilk işim cam filmi oldu, arka camlar 1 kat daha koyu :)

cam filmini nerde,kaç tlye ve ön cam ve arka camlar kaç derece koyuluğu? teşekkürler...

Merhaba,
cam filmini heryerde görebilirsiniz,
servis, 500 tl ye yapıyor. Gerek olmadığını düşündüm. dışarda 100 tl den başlayan fiyatlarla var. ben 130 a taktırdım(150 ydi)  antalyada  yaşıyorum,numarasını bilmiyorum. arka camlar 1 kat daha koyu öne göre.

emir79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Astra J sport neptün mavi

renk tonu kaç bunların ön ve arka çok hoş olmuş gule gule kullanın

Mr.Can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emir79' Alıntı:
renk tonu kaç bunların ön ve arka çok hoş olmuş gule gule kullanın

Vallahi bilmiyorum hocam, aksesuarcıma gittiğimde, arkalar bir ton daha koyu olsun dedim, muayene, çevirme vs sıkıntı olmasınd edim, bana bırak dedi :)
çevirmeye girdim 2 kere, herhangi bir ceza , uyarı almadım.

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

maşşallah allah nazarlardan korusun

yıldırım79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

slm arkadaşım öncelikle kazasız sürüşler sizden ricam olacak bende de aynı araçtan var sizden istegim beni lpg konusunda bilgilendirirseniz sevinirim  0536 581 75 84 y.artun@hotmail.com sizden yardımınızı beklıyorum

Mr.Can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yıldırım79' Alıntı:
slm arkadaşım öncelikle kazasız sürüşler sizden ricam olacak bende de aynı araçtan var sizden istegim beni lpg konusunda bilgilendirirseniz sevinirim  0536 581 75 84 y.artun@hotmail.com sizden yardımınızı beklıyorum

merhaba, iyi dilerklerin için teşekkür ederim.
tam olarak ne istediğini bilemediğimden, kısaca detaya girmeden anlatayım;
araç 5 bin km de iken lpg taktırdım (satın adığımda 4 bin km'deydi). Çünkü benzinle baş edememeye başlamıştım.
uzun süre araştırdım, prins marka kit taktırmaya karar verdim (ikinci seçeneğim landrenzo idi)
Bir diğer araştırdığım konu ise işçiliği iyi olan bir ustaya montaj yaptırmak. 
Maliyetinin 2 bin tl civarında olacağını düşünüyordum fakat araç turbo olduğu için 3.250 tl ye bağlattım.( daha uygun fiyatlı x markalar vardı ama ben 
en iyi yorumları aldığım bu kite karar verdim.) ayrıca yağlama kitine de gerek duymadım.bu fiyata (regulatördü sanırım) dahil. yani kalan benzini herzaman göstermesi ve arıza ışığı yakmaması için bir parça.
performans açısından hissedielecek derecede düşüş yaşamadım.(illa ki var ama yok denilecek kadar az)
hatta sonrasında pedalchip ve kn filtre ile bir nebze araç seriliğini sağlamış oldum. :)

dezavantajı, ileride yaşanabileceği muhtemel subap erime sorunu. bekliyoruz bakalım noolcak.

yıldırım79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mr.Can' Alıntı:
yıldırım79' Alıntı:

merhaba, iyi dilerklerin için teşekkür ederim.
tam olarak ne istediğini bilemediğimden, kısaca detaya girmeden anlatayım;
araç 5 bin km de iken lpg taktırdım (satın adığımda 4 bin km'deydi). Çünkü benzinle baş edememeye başlamıştım.
uzun süre araştırdım, prins marka kit taktırmaya karar verdim (ikinci seçeneğim landrenzo idi)
Bir diğer araştırdığım konu ise işçiliği iyi olan bir ustaya montaj yaptırmak. 
Maliyetinin 2 bin tl civarında olacağını düşünüyordum fakat araç turbo olduğu için 3.250 tl ye bağlattım.( daha uygun fiyatlı x markalar vardı ama ben 
en iyi yorumları aldığım bu kite karar verdim.) ayrıca yağlama kitine de gerek duymadım.bu fiyata (regulatördü sanırım) dahil. yani kalan benzini herzaman göstermesi ve arıza ışığı yakmaması için bir parça.
performans açısından hissedielecek derecede düşüş yaşamadım.(illa ki var ama yok denilecek kadar az)
hatta sonrasında pedalchip ve kn filtre ile bir nebze araç seriliğini sağlamış oldum. :)

dezavantajı, ileride yaşanabileceği muhtemel subap erime sorunu. bekliyoruz bakalım noolcak.
bilgilerin için tesekkur edrim çok saol bende yakıttan dolayı arabayı kaldıramaz oldum yerinden agız tadıylan binemiyorum 
herkez diyo brc taktır karar veremedim bilmiyorum landi renzoya 2500 diyorlar beklemedeyim  bir sıkıntım daha var araba 160km gecmiyor  sordum servise valf açmamıştır diyor başka servise sordum arabada yazan kadran illaki yapıcakmı diyor bende bastım kalayı bilemedim bakalım