Astra J Sport alacakların dikkatine...

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmasın kimse 2 tane opel kullanıcısı olarak astra g ve h kullandım.sıfır opelde baktım opele 56,000 tl cosmosuna para wereceğime gider bi tane 2006 bmw 3,20 i alırım daha iyi opel bnm gözümde astra h da düştü opel kaliteli güzel bir araba ama ilerleme yok sürekli bunu yapıyor.artık 17 ,nc jant ve xenona geçsin bi zahmet...

frostmanhkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmasın kimse 2 tane opel kullanıcısı olarak astra g ve h kullandım.sıfır opelde baktım opele 56,000 tl cosmosuna para wereceğime gider bi tane 2006 bmw 3,20 i alırım daha iyi opel bnm gözümde astra h da düştü opel kaliteli güzel bir araba ama ilerleme yok sürekli bunu yapıyor.artık 17 ,nc jant ve xenona geçsin bi zahmet...

aracın enjoyunda 17 ınc cant war ve gıt al benzınlısı 37 den baslıor 2006 bmw 200bın kılometrede al ve adam ne el frenı cekmıstırrrr bıde sana bısıyı bozuk kakalasın elınde patlasın gorusun cok yalnıs

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com

son kasa Astra, Insignia, Meriva 3lüsünden sonra bile "ilerleme yok" diyebiliyorsanız hiçbirşey demiyorum...:)

Yasmut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben otomotik cosmoya 52000 verdim , sport modeli 47000 fiyatları abartmayalım. Düz vitesler daha ucuz. Beygir düşük olanlar daha da ucuz. Bence donanımına göre fiyatı oldukça iyi.

Sport modelinde iç ışıklar daha az ve USB yok. Cosmoda da USB yok bunun yerine bluetooth var.

4 yaşında araba alma riskine girerseniz 320 güzel araba kullananlar canına okumuş halde satıyor ilk arızada faturayı görünce uçuklarsınız ayrı konu bu nedenle karşılaştırmalar sıfır arabalar arasında daha doğru bence 320 sıfırı ne kadar onu düşünmek lazım.

Lepaspascale

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu donanımdan kırpma olayı çoğu markada var zaten, kendi arabamdan yola çıkarsam, benim arabam 2008 model ve oldukça dolu bir araba. yanlız makyajla beraber arabadan esp ve tüm sensörleri kaldırdılar(far,yağmur vs.). malesef markaların kendilerine göre tasarruf yöntemleri bunlar. torpido gözüne koymadıkları bir ampul seri üretimde aslında çok büyük kazançlar sağlıyor markalarına ama kullanıcılarını küstürüyorlar. Benim aracımdaki kırpmalar yanında inanın USB girişi ve aydınlatma gerçekten çok basit kalıyor, canınızı sıkmayın...

Buarada ben de ilerleyen zamanlarda sadece ekonomi olsun diye J kasa bir Astraya geçmeyi planlıyorum, bu bahsettiğiniz kırmızı iç aydınlatma nedir acaba?

4

41-kamer-18

Bilgi Girilmemiş
iyiki almışız cıkar cıkmaz bi cosmo hepsi var :p

Yasmut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buarada ben de ilerleyen zamanlarda sadece ekonomi olsun diye J kasa bir Astraya geçmeyi planlıyorum, bu bahsettiğiniz kırmızı iç aydınlatma nedir acaba?

Kırmızı iç aydınlayma küçük 3-4 adet kırmızı led, kapı kollarının arkasında , vitesin alt kısmında birde dikiz aynasının orda biryerde var. İçeri kırmızı ışık veriyorlar ambiyans oluyor. Çokta mühim birşey değil.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
artık sadece Cosmo'ya kırmızı ışık koyuyorlar, Edition ve Sport sahiplerine bu ışıklardan ekletmeleri için yardımcı olabilirim.

ALPEREN_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu hava kalite sensörü ne işe yarar bilen varmı?çok iyi birşeyse opsiyon olarak alınabilseydi keşke.