Astra J sibop kapağı nerden temin ederim

OpeldenSoğuyanİnsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar herkese, nasıl olduğunu bilmiyorum şans eseri lastikleri kontrol ederken bir tanesinin sibop kapağının olmadığını farkettim, ne zamandan beri bu şekilde kullandığımı kestiremiyorum çünkü en son 3-4 ay önce lastiklere bakmıştım :)
İki tane sorum olacak ilki sibop kapağı olmadan belkide uzun süre kullanmışımdır bunun bir zararı varmıdır? Diğer sorum ise orijinal sibop kapağı nereden bulabilirim İnternette ki oem ürünlere baktım ama hoşuma gitmiyor orijinal olmasını istiyorum aşağıdaki janttan var araçta, serviste bulabilirmiyim acaba?

IMG_20210609_0847504bd623b1811d1538.jpg

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sibop kapaksız çok fazla etki etmez...3-4 ayda ne fazla diğer lastiğe göre 1-2 Psı falan daha fazla iner....Bence gerek yok ama Lastiğinin markası ne ise o lastikten satan yerden orjinal kapağını alabilirsin...Veya her lastikç,lastik tamircisi,jantçı veya oto aksesuarcılardan temin edebilirsin...Ben genelde lastikleri değiştirince 2 takım daha alırım kenarda tutarım...

Not:Yola çıkmadan önce lastikleri ve kaput altını kontrol edelim...

OpeldenSoğuyanİnsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sibop kapaksız çok fazla etki etmez...3-4 ayda ne fazla diğer lastiğe göre 1-2 Psı falan daha fazla iner....Bence gerek yok ama Lastiğinin markası ne ise o lastikten satan yerden orjinal kapağını alabilirsin...Veya her lastikç,lastik tamircisi,jantçı veya oto aksesuarcılardan temin edebilirsin...Ben genelde lastikleri değiştirince 2 takım daha alırım kenarda tutarım...

Not:Yola çıkmadan önce lastikleri ve kaput altını kontrol edelim...
Hocam anladığım kadarıyla bu kapaklar lastik markasına özel herhalde, lastikçiden tedarik edeceğim ozaman teşekkür ediyorum bilgilendirmeniz için, kazasız belasız hayırlı yolculuklar herkese.

• Beğen
Tepkiler: Cemil