Astra j servo direksiyon hatası

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servo direksiyon hatası bircok neden den olabilir bunların en başında aldıgınız akü aracla uyumlumu ? yani aracta start stop varsa ve siz normal akü taktıysanız bu arızayı verebilir...

Nefsam

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
servo direksiyon hatası bircok neden den olabilir bunların en başında aldıgınız akü aracla uyumlumu ? yani aracta start stop varsa ve siz normal akü taktıysanız bu arızayı verebilir...
Start stop yok 2013 astra j hb 1.4 turbo LPG Li otamatik

Nefsam

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
astra j 1.4 turbo şanzıman skotu var oraya bak dediler oksitlenme olur dedi Opel servis usta

Nefsam

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Bugün 72 lik akü taktırdım, ve yine yolda giderken yaptı ibreler kendi kendine oynadı Vites atmadı, sonra sağa çektim aç kapa yaptım düzeldi, yok sorunu bulamıyoruz bugün Erzurum’da gitmediğim Opel ustası kalmadı hepsi farklı şeyler dedi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bugün 72 lik akü taktırdım, ve yine yolda giderken yaptı ibreler kendi kendine oynadı Vites atmadı, sonra sağa çektim aç kapa yaptım düzeldi, yok sorunu bulamıyoruz bugün Erzurum’da gitmediğim Opel ustası kalmadı hepsi farklı şeyler dedi
Body beyni var oraya baksana şu almışmı gaz pedalının yanında kapak var sağında sök ve kalorifer radyatörünü görürsün su damlamışmı beyne baksana bir

Nefsam

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Body beyni var oraya baksana şu almışmı gaz pedalının yanında kapak var sağında sök ve kalorifer radyatörünü görürsün su damlamışmı beyne baksana bir
Orta kasa altında olan mı yoksa kapı tarafında olan mı ?

Nefsam

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Baktım kuru duruyor ıslaklık yok, bir gün yapıyor bir gün yapmıyor bazen ilk çalıştırdığım da yapıyor bazen yolda giderken yapıyor yok bir yapılsa direk satacam artık böyle birşey olur mu ? Şansıman skotu nerde biliyon mu ustam

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Baktım kuru duruyor ıslaklık yok, bir gün yapıyor bir gün yapmıyor bazen ilk çalıştırdığım da yapıyor bazen yolda giderken yapıyor yok bir yapılsa direk satacam artık böyle birşey olur mu ? Şansıman skotu nerde biliyon mu ustam
Su lekesi yok degilmi ustad kurumus olabilir

Nefsam

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Su lekesi yok degilmi ustad kurumus olabilir
Leke falan hiç birşey yok iyice kontrol ettim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
u
2FF37CA2-7243-402A-ABA7-E576CF5E7E14033eec4823b25ef7.jpg

arkadaşlar aracım da bu arıza kodlarını alıyorum, ve ekranda servo direksiyon hatası alıp araç korumaya alıyor çalışmıyor, arıza sebebi nedir tam olarak
u0100 dediği arıza şanzıman vites seçmiyor diyorsun bir şekilde aracın motor beyni şanzuman beyniyle haberleşmeyi kesiyor demek şanzuman üzerindeki soketi ve kablolamayı iyice kontrol et yuvasına bak sorun varmı sokete bak