Astra J Sedan Geri Vites Lambası Tekmiş..

kemalyigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı aldığımda farketmiştim tek yandığını ve sormadım kimseye, çünkü sis lambası nedeniyle tek olduğunu düşündünm.. Geçenlerde bi arkadaş, aaaa abi senin geri vites lamban biri yanmıyooo dedi.. Bende yok canım bu arabalar böyle tek geri vites lambası dedim. Yok yok dedi benden daha iyi mi bilcen, tek geri vites lambası mı olur dedi. bozuk bozuk bu dedi.
Arkadaşın sesine kulak verdik, servisi arayıp geri vites lambası arızası için kayıt açtırıp randevu aldık. Sonra sağolsun servisteki arkadaş, randevu teyidi için geri dönüş yaptı, "efendim geri vites arızanız varmış, öncelikle servise gelmenizi tavsiye ederiz, randevunuzuda öne alacağız dedi."  bende yok kardeşim geri vites LAMBASI arızası dedim, arıza, hatta servisten ilglili kişiye aktarda ben kendim bi sorayım dedim. 
Neyse çok uzattım ama çok eğlendim kendimle. Sonuç olarak servisteki ilgili arkadaş Astra j (sedan) lerde geri vites lambasının tek olduğunu teyit etti. Bende arızam var diye üzülürken hem sevindim hemde eğlendim.

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Sedan Geri Vites Lambası Tekmiş..

Aynı şeyi aracı aldığım günlerde babam da bana söylemişti teki yanmıyor diye bende bu araçlarda tek lamba olduğunu söylemiştim. Aracım HB kasa, yani her iki kasada da bu böyle

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracim 2012 makyajli sport bendede tek yanior.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geri vites lambası tek.insigniada da bu böyle.artık yeni birçok arabada durum bu

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geri vitese karşılık gelen diğer lamba arka sis olarak kullanılıyor diye biliyorum.Bu yüzden tek.

kemalyigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğrudur durum bu, ancak eski toprak biri bu tek lambayı görünce diğer tarafın sis lambası olduğunu geri vites lambasının  tek olduğunu inanadıramazsınız, bence.....:))

cenkscenk1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kemalyigit link' Alıntı:
Doğrudur durum bu, ancak eski toprak biri bu tek lambayı görünce diğer tarafın sis lambası olduğunu geri vites lambasının  tek olduğunu inanadıramazsınız, bence.....:))
Haklısınız başıma geliyor özellikle eski topraklara iki saat bilgi veriyorum :)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geri vitese takın ışık yansın sonra arka sisi açın ışık yansın sonra aaa noldu öyle ifadesi yüzlerde :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Kim çıkardıysa bu tek sis ve tek geri lambasını denk gelirsem ampulle döveceğim onu. Simetri düşmanı, cimri herifler. (:)