Astra J replika Opc jantlar

yamancs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, 2013 model makyajlı enjoy plus donanımlı Opel Astra aracımda bazı değişiklikler yapmak niyetindeyim fakat bu konuda nerede yaptırılır vs gibi sorularım var.

Öncelikle Ankarada yaşıyorum. Aracımın fabrika çıkışı 17 inç jantlarını satıp replika opc jantlar almak istiyorum. Birkaç arkadaşımda Audi A5 gibi araçlarına replika jantlar aldıkları için ben de replika almayı düşündüm. Acaba replika jantların tehlikesi var mıdır? Sonuçta hayatımızı emanet ettiğimiz bir parça bu. Eğer replika sorun olmaz derseniz Ankarada önerebileceğiniz kaliteli replika satan jant mağazası var mıdır?

Şimdiden teşekkür ederim.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Replika jantlar orjinalle kıyaslandığında tabiki arada fark yaşanıyor. Orjinal daha hafif , arabayı yormuyor , yakıt tüketimini arttırmıyor. Replika'da bunlar mümkün olmayabiliyor. Ama piyasada bir sürü bilinmedik jant markası var onlara oranla çok daha iyidir.Zaten replika denmesindeki amaç orjinal'e birebir aynı üretilmesinden . İçiniz rahat etsin

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsaydım orjinal jantlarımı replika ya çevirmezdim :) tabiki zevk meselesi

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de İsmail Abi ye katılıyorum..Hatta denk getirebilirsem 18'' orjinal insignia ya da astra j jantı bakardım...TAbi replica kullanırsanız da dikkatli kullandığınız ve ince yanak lastik kullanmadığınız sürece sıkıntısı olacağını düşünmüyorum..Ancak replica orjinallerden daha ulaşılabilir ve çeşidi fazla olduğundan piyasada çok var..

cyber34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takma bence.
Bedavaya satarsın daha sonra

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Replika almayın, replika yüzünden jant kıran bir kaç tanıdığım var, daha dün karşı komşum kırmış, ben fark ettim, yoksasını düşünemiyorum.