Astra J ön lip

yamancs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, makyajlı Astra j model aracıma ön lip eki yaptırmak istiyorum. Sahibindende biraz araştırdım, aynı ürünü 240 liraya verende var 125(boyanınca 155) liraya verende var. Bu iki ürün arasında kalite farkı var mıdır? bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim. (Aracımın rengi siyah)

OPEL ASTRA J 2013 MAKYAJLI ÖN LİP ARAÇ RENGİ BOYALI - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 148462877

2013 ASTRA J ÖN TAMPON ALTI LİP ERDEM GARAGE tuning-aksesuar - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 146790843

Bir de, bu uygulamayı direk Ankara'da yaptırabileceğim bir yer bilen varsa çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vardır yada yoktur bilemeyizki.. bakmayın siz öyle birinci sınıf malzemeden yapılmıştır yazdıgına.hepsi fiber bunların hepsi aynı şey aslında..

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde aklımda. Kime sorsam Karlıkçı Halil cevabını aldım. En kısa sürede şaşmaz da gitcem oraya:)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lip ne arkadaşlar bilemedim

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karlıkçı Halil Vectra B ye GT ön karlığını bile yamuk takan bi adam, ben de çok duydum adını da oraya giden arkadaşlardan pek umursamadığını duydum, kendiniz de denemek isterseniz bir deneyin :D

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karlıkçı Halil Vectra B ye GT ön karlığını bile yamuk takan bi adam, ben de çok duydum adını da oraya giden arkadaşlardan pek umursamadığını duydum, kendiniz de denemek isterseniz bir deneyin :D

O zaman denemenin gereği yok:)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu taktırdıktan sonra dikkat edin cukurlarda falan ilk olarak lip sürtüyor