Astra J mi Yeni Seat Leon mu

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J mi Yeni Seat Leon mu

Ben hep şunu diyorum bir araçta güvenlik opsiyonla geliyorsa o işte sıkıntı vardır.Arkada emniyet kemeri yok yan hava yastığı yok şu yok bu renk için ekstra para bence astra kesinlikle:)

Vanery1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Ben hep şunu diyorum bir araçta güvenlik opsiyonla geliyorsa o işte sıkıntı vardır.Arkada emniyet kemeri yok yan hava yastığı yok şu yok bu renk için ekstra para bence astra kesinlikle:)
+1

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Seat Leon 1.6 tdi + dsg şanzuman için tercih edilebilir ama bunun haricindeki bir cok disiplinde astra bence daha üstün bir arac.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:

Arkada emniyet kemeri mi yok??? Buna inanamam işte....

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Arkada emniyet kemeri mi yok??? Buna inanamam işte....

Leon için değil örnek vermek adına eskiden olan birşey bu özellikle fiatın zamanında parça parça araba satmasıyla gelen herşey için para.Güvenlik standart olduğu sürece gerisi 2.plan olmalı ama leon yerine focus gibi bir araçla astra kafa kafaya olur derim ben:) 2.eli olsa c4 de iyi araç motoru biraz kötü.

racingteam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drcoach link' Alıntı:
Sehirici ne kadar yakit tuketiyordunuz acaba ?

6000 km ye kadar izlenimlerim kullanıma bağlı olarak 6-7 lt arası tüketimim vardı.

Vanery1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğuş Otomotivin ilgisizliğene çıldırıyorum. Doğuştan bir kalem bile almam artık. Adamlardaki rahatlık ilgisizlik ister al ister alma mantığı müşteriye değer vermeme beni çıldırttı adeta. Paranla rezil olmak diye buna denir işte.

Dolu, Volkswagen'i de vurdu
http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/24493224.asp

Vanery1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Dolu yağmamış bildiğin taş yağmış adamların başlarına, artık doğuş 8-9 ay sonrasına gün verir araç teslimatları için :)

Aynen 3 ay sonraya araclar gelir diyorlardi simdi 6 ayi bulur. Bu dogusa az bile :) ya arkadas anlamadigim buna ragmen millet nasil siraya giriyo okadar para veriyor golf jetta hiz sabitleyici bile yok confortline da Astra da edition da bile standart. Buna ragmen 57-60 DSG  ile 70 e merdiven dayiyo bile 3 ay sira bekliyorlar anlayamiyorum.

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vanery link' Alıntı:
Aynen 3 ay sonraya araclar gelir diyorlardi simdi 6 ayi bulur. Bu dogusa az bile :) ya arkadas anlamadigim buna ragmen millet nasil siraya giriyo okadar para veriyor golf jetta hiz sabitleyici bile yok confortline da Astra da edition da bile standart. Buna ragmen 57-60 DSG  ile 70 e merdiven dayiyo bile 3 ay sira bekliyorlar anlayamiyorum.

Doğuşun satış politikasından daha doğrusu satış öncesi tavrından bende hoşlanmıyorum ama bir gerçek varkı aracının ikinci el değerinide yüksek tutmayı başarıyorlar. Opeldeki gibi önce 47.000 TL ye satıp 1ay sonra kampanya yapıp 44.000TL ye fiyatları çekmiyorlar. Doğuşun tavrı belli aracı satarken burunlarından kıl aldırmazlar ama fiyatlarıda dalgalanırıp seni madur etmezler, sende aracı satmak istediğin zaman özellikle dizel + dsg ise nerdeyse hiç zarar etmeden minumum sürede aracı satarsın.